Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stukanie podczas jazdy


quattro87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dzisiaj wieczorem podczas jazdy nagle zaczęło coś stukać z tyłu w aucie. Dźwięk jakby guma lub plastik uderzał o coś, im szybciej jechałem tym mocniej było to słychać.wydaje mi się że to z tyłu z lewej strony. Czy to może osłona przegubu czy raczej wał? po kilku kilometrach przestało i już przez kolejne dziesięć kilometrów była cisza. Dwa lata temu przez kilka dni rónież była taka sama sytuacja i przestało aż do dziś. Co to może być???


Witam.

Dzisiaj wieczorem podczas jazdy nagle zaczęło coś stukać z tyłu w aucie. Dźwięk jakby guma lub plastik uderzał o coś, im szybciej jechałem tym mocniej było to słychać.wydaje mi się że to z tyłu z lewej strony. Czy to może osłona przegubu czy raczej wał? po kilku kilometrach przestało i już przez kolejne dziesięć kilometrów była cisza. Dwa lata temu przez kilka dni rónież była taka sama sytuacja i przestało aż do dziś. Co to może być???

Zaglądałem pod auto i na moje amatorskie oko, osłona przegubu trzyma się prawidłowo


Dzisiaj po przejechaniu kilku kilometrów znowy zaczęło stukać/strzelać dźwięk dochodzi z tyłu z lewej strony.
Podpowiedzcie czego szukać


czy jest ktoś kto miał podobny problem i może coś poradzić, obecnie nie mam możliwości sprawdzenia tego w warsztacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...