Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lakierniik/mechanik okolice Dąbrowa G., sosnowiec i inne


Norbert91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wszystkich, minęło już trochę czasu od poprzednich wpisów, zapytam ponownie aby odświeżyć, być może pojawiły się nowe perspektywy :)

Mianowicie jakiś czas temu moja audiczka miała stłuczkę, facet który się do mnie przytulił uszkodził mi kilka elementów blacharskich oraz niestety zostały też poszkodowane bebechy.Trzeba pomalować dwa błotniki lewe przedni i tylni, zderzaki również zostały poszkodowane, ogólnie do malowania mam 4 elementy po wypadku lecz jak już autko idzie do napraw blacharsko lakierniczych chciałbym również pomalować w kolor nadwozia progi i usunąć odpryski z maski w jakiś racjonalny sposób.

Fajnie bym było jakby zakład który polecicie zajmuje się też jakąś naprawą mechaniczną bo bym mógł zrobić wszystko za jednym razem, do wymiany są miedzy innymi zbiorniczek do spryskiwaczy i intercooler.

Zależy mi na tym iż lakiernik był z prawdziwego zdarzenia no i w miarę na polskie zarobki, sądzę że robiąc jakiś komplet uda mi się uzyskać jakiś rabat :)

Z góry dziękuje za pomoc

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam firmę STANS auto serwis P. Skrobol w Katowicach. Malowali mi wcześniejsze autko a ostatnio BETKĘ od szwagra i robią rewelacyjnie. Firma godna polecenia, natomiast jeśli chodzi o kasę to nie wiem ile teraz zapłacisz za malowanie. Jakieś 1,5 roku temu zapłaciłem za malowanie 3 elementów więcej o jakieś 400 - 500 złotych niż u inych lakierników, ale nie było śladu na samochodzie ze był naprawiany i dostałem zastępcze. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...