Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0tdi CR 170km


Shadow_956

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przymierzam się do zakupu auta a dokładnie skody superb II z silnikiem 2.0tdi CR 170km z manualna skrzynia biegów czy ktoś z obecnych mógłby mi powiedzieć czy ten silnik boryka się jeszcze z problemem z pompa oleju ? Jakie są jego mankamenty na co zwrócić uwagę ? z góry dzięki za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat choć widzę ze nikt się nie wypowiadal. Rowniez od jakiegoś czasu biorę pod uwagę zmianę auta, nie spieszy mi się dlatego podchodzę do tematu spokojnie. Glowny powód to zmiana na cos większego drugie dziecko w drodze:) bralem pod uwage a6 c6 ale koszty utrzymania chyba jednak nie dla mnie (kwota jaka chcialbym przeznaczyc do 40tys) tym samym A6 jakiejs nie zajechanej raczej nie znajde. Bralem pod uwage superb jednak cenowo tez kiepsko. Wczesniej posiadalem passata b5fl, moze b6 kombi z silnikiem 2,0 tdi 170km CR. W tej cenie znalazl bym calkiem świeżego ok 2008-2009. I teraz pytanie czy to ten sam silnik co w A6 C6, Superb... z tego co wcześniej czytalem to te CR juz sa mniej awaryjne niz pozostale 2.0tdi. Czy ktos jest w stanie udzielic jakis wskazowek, od ktorego rocznika w passatach te silniki byly itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...