Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi 17" w 1.6


Frankk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na wstępie napisze że szukałem takiego wątku i owszem, były lecz nie mogę w nic znaleźć nic konkretnego. A takie odpowiedzi potrzebuje.

Posiadam audi a4 b5 1.6. Dostałem felgi od S4 17" szerokość 8j. Założyłem śmieciowe opony 235/45 ktore założyłem na przód a także 245/40 które założyłem na tył. Auto potwornie pływa jak to na tak szerokiej feldze i oponie ma także muła w końcu to tylko 1.6. Z komfortem względem twardości mi nic nie przeszkadza. I teraz moje pytanie. Czy jeśli założe na te felgi opony o szerokości 205 czyli tak jak jest przewidziane dla 16" to czy auto przestanie pływać i nie będzie tak zamulało? Czy kupować 16" i nie bawić się w 17? Dorzucę zdjęcie jak te felgi wyglądały na mojej audi. Z góry dziękuje serdecznie za odpowiedzi :)

64391934293013323065.jpg

16574329706137047563.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno na 17 bedziesz mial duzo wieksze spalanie niz na 16 205 chyba ze ci na tym nie zalezy ale roznica w spalaniu jest kolosalna mi sie wydaje ze chyba powinna normalnie jechac na 16 bo na klapce od wlewu paliwa jest nalepka i tam masz jakie kola i jakie cisnienie powinno byc i tam sa 16 tez wpisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że 16 na 205 jest do tego samochodu ale mi chodzi o zachowanie auta na tym samym rozmiarze opon tylko na 17 calowych felgach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...