Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Potrzebuje pomocy co to jest?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam potrzebuje sie dowiedziec jak to sie fachowo nazywa bo mechanik do konca nie wiem jak to sie nazywa a to jest wlasnie winne ze auto na wolnych obrotach szarpie cala buda wie ktos moze co to jest ?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/410522073d3025b5.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6814196919cf8cd2.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/20e9aff960b55ffc.html

Opublikowano

Czujnik napinacza łańcucha rozrządu

Opublikowano
  • Autor

okej dziekuje ci bardzo :)

Opublikowano

Bardziej napinacz


Nie ma czegoś takiego jak czujnik napinacza łańcucha rozrządu, albo napinacz albo czujnik ciśnienia oleju


Nie będzie to miało związku z wibracjami całego auta, silnik może głośniej, metalicznie pracować ale wibracji całego auta raczej nie będzie...


http://allegro.pl/napinacz-lancucha-audi-vw-seat-skoda-1-8-1-8t-w-wa-i5144575455.html

Opublikowano
  • Autor

To jest to samo co kolega oca69 napisal. A co do tego linku to jest do 1.8 a do 2.4 nie ma zadnego. Szarpie silnikiem tak jakby zaraz mial zgasnac i buja troche buda a jak delikatnie sie doda gazu to przestaje i normalnie pracuje bez zadnych szarpan mechanik mowi ze niby przez to wywoluje takie szarpanie

Opublikowano

To jest to samo co kolega oca69 napisal. A co do tego linku to jest do 1.8 a do 2.4 nie ma zadnego. Szarpie silnikiem tak jakby zaraz mial zgasnac i buja troche buda a jak delikatnie sie doda gazu to przestaje i normalnie pracuje bez zadnych szarpan mechanik mowi ze niby przez to wywoluje takie szarpanie

Trochę mnie to dziwi ze od tego buja autem bo u mnie nie było dolnego slizgu na napinaczu i nic z tych rzeczy się nie działo oprócz tego że auto było jakby słabsze. Jak wpiszesz na alle do 2.4 to na bank wyskoczy :wink:

A czujnik ciśnienia oleju jest u podstawy filtra :wink:

Bym zapomniał, nie polecam zmienników w kwocie 300-400 zł bo za miesiąc znów będzie do wymiany :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

znalazlem za 600 zl nowy http://sprzedajemy.pl/napinacz-lancucha-rozrzadu-audi-a4-a6-vw-passat-2-4-2-7-2-8,14232882

wsumie bym wolal kupic urzywke


A i czy to bedzie pasowalo od 1.8 t ? czy to musi byc do odpowiedniego modelu bo z tego co patrze to wszsytkie jednakowe

Edytowane przez bartek1561

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.