Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przeróbka Tunelu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.



Koledzy jakie jest wasze zdanie na temat takiej przeróbki? :D



Tylko miałbym na myśli bardziej dopracowane czyli inaczej mówiąc tak aby nie było wklęsłego prostokąta po panelu. :P



09c5261a6b19.jpg


Opublikowano

Witam.

Koledzy jakie jest wasze zdanie na temat takiej przeróbki? :D

Tylko miałbym na myśli bardziej dopracowane czyli inaczej mówiąc tak aby nie było wklęsłego prostokąta po panelu. :P

09c5261a6b19.jpg

wsadź 2 din z klimą i pasuje ;]

Opublikowano
  • Autor

no wiesz wtedy są dwa wyjścia :) albo przerobić i 2 din włożyć albo dodatkowo montować klimę której nie posiadam :)

Opublikowano

no wiesz wtedy są dwa wyjścia :) albo przerobić i 2 din włożyć albo dodatkowo montować klimę której nie posiadam :)

wszystko jest do ogarnięcia ;d

Opublikowano
  • Autor

no wiesz wtedy są dwa wyjścia :) albo przerobić i 2 din włożyć albo dodatkowo montować klimę której nie posiadam :)

wszystko jest do ogarnięcia ;d

proponujesz łatwiejsze rozwiązanie czyli przeróbkę czy trudniejszy i bardziej skomplikowany sposób montowanie klimy? :D

Opublikowano

no wiesz wtedy są dwa wyjścia :) albo przerobić i 2 din włożyć albo dodatkowo montować klimę której nie posiadam :)

wszystko jest do ogarnięcia ;d

proponujesz łatwiejsze rozwiązanie czyli przeróbkę czy trudniejszy i bardziej skomplikowany sposób montowanie klimy? :D

jak się bawić to na bogato montować klimę ;D

Opublikowano
  • Autor

mówisz i od razu na wjazd na 2 din :D chociaż z drugiej strony też bym się trochę pomyślał nad tą przeróbką :P między innymi z tego powodu iż lubię się przy takich rzeczach grzebać :D

Edytowane przez MlodyElk

Opublikowano

Szukaj liftowego panelu bez klimy i bedzie pasowac wsio.

ciezko dostac ale pokazuja sie na alle.

Opublikowano
  • Autor

no tak ale mi chodzi co sądzicie i takich przeróbkach :)

Opublikowano

od razu odmłodzisz sobie autko ;) ładuj 2din i klime i będzie kozak ;]

Opublikowano
  • Autor

ale ciekawi mnie czy nie będę musiał nic przerabiać :)

Opublikowano

ale ciekawi mnie czy nie będę musiał nic przerabiać :)

kładź i tyle ;D

Opublikowano
  • Autor

hehe jak namawia :D

Opublikowano

dobry mod i będziesz na pewno zadowolony :)

Opublikowano
  • Autor

pomyślę nad tą klimą pomyślę :D

Opublikowano

montuj a nie marudź :)

Opublikowano
  • Autor

montując kosz 2 din musiał bym trochę pozmieniać w środku :)

Opublikowano

od razu lepiej byś na to patrzył oraz byś miał banana na twarzy ;)

Opublikowano
  • Autor

no tak tylko najpierw ile potu bym musiał wylać i włosów zgubić hehe :P

Opublikowano

no tak tylko najpierw ile potu bym musiał wylać i włosów zgubić hehe :P

e tam włosy odrosną ;D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.