Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0 ALT problem z ukladem chłodzącym Pomocy !


arkadius1822

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam problem ze swoim silnikiem, nie dawno żona jechała samochodem i pękł jej krócieć od wody i jechała dosyć długo bo na zegarach nic nie wskazało . Teraz samochód w ogóle nie grzeje wali ciśnienie w układ i na wężach od powrotu płynu chłodnicy bo nagrzaniu w ogóle nie ma płynu, więc dałem samochód do naprawy podobnież głowica była szczelna lecz przedmuchnął na uszczelce splanowano ją,ale objawy po złożeniu są te same. Proszę o pomoc może ktoś miał taki przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowietrzony układ ? czujnik temp dobry ?


Komp pokazuje jakieś błędy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAG kolego VAG ... masz zapowietrzony układ albo zapchany sprawdz wszystko po koleji może gdzieś jest przegięty wąż coś jest eweidentnie źle złożone albo niewiem ja jak tak miałem to pamiętam że raz odpowietrzałem plus dodatkowo na otwartym korku dałem mu po gazie chwile pochodził i gites .. płyn ci nie spiernicza już ciągle w normie nie gotuje się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sprawdzałem wąż nie jest żaden zagięty, nagrzewnica i chłodnica tez ok. Ale nadal się gotuje i jest straszne ciśnienie jeśli nie będę miał poluźnionego korka to ciśnienie może mi wysadzić któryś wąż. A na vagu tylko są błędy na temat wysokiej temp. Moim zdaniem to najprędzej pęknieta tuleja lub blok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...