Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opisy poszczegolnych kanalow.


Strahd

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos wie gdzie mozna znalezc opisy poszczegolnych kanalow w poszczegolnych modulach w Adaptacji? Wiem , ze np: 5,6,7,8 w module 17 tycza sie inspekcji, ale co z pozostalymi? Sam wydedukowalem ze 9 kanal w module 17 to aktualny przebieg samochodu (x10). Probowalem go nawet zmienic ale nie daje sie zasejvovac. Wyskakuje error w okienku obok.

W silniku (modul 01) bodajze kanal 01 lub 02 to ustawienie obrotow jalowych +- 70 RPM. A co z innymi modulami? ABS, Klima, Immo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na labelki tutaj:

http://www.ross-tech.com/vag-com/download/label-files/

nie powinienes miec problemu z dojsciem do ladu, co jest gdzie i do czego, np:

8D-08.lbl               28-Jul-2006 13:17     1k  
[   ] 8D-15.lbl               22-Mar-2006 05:30     1k  
[   ] 8D-17.lbl               06-Feb-2006 22:23     1k  
[   ] 8D-37.lbl               25-Feb-2006 19:15     1k  
[   ] 8D-56.lbl               25-Feb-2006 19:15     1k  

a pozniej juz tylko kwestia znalezienia odpowiedniego pliku do podzespolow, ktore posiadasz.

Andrzej

Fakt, nie na temat, wiecej uwagi przy czytaniu postow. Poprawie sie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie, ale po wejsciu dajmy na to w 8D0-17 a nastepnie w 8D0-919-033-C.lbl ktore odpowiada mojemu rocznikowi, mam tylko wytlumaczone co jest czym w "Measuring blocks". Natomiast mi chodzi o kanaly w "Adaptation", gdzie dla kazdego kanalu przypisana jest jakas wartosc liczbowa ale nie wiadomo co kazdy kanal reprezentuje, jak np. podczas kasowania OIL w kanale 5 Adaptacji, wartosc liczbowa przedstawia za ile km zaswieci sie inspekcja OIL (x 1000 km).

W measuring blocks zazwyczaj jest opis co ta wartosc przedstawia, w adaptacji nic takiego nie ma. Jedyne wytlumaczenie znajduje sie chyba w Factory Repairs Manual ale takiego nie posaidam:( Moze ktos z Was moglby wrzucic tutaj opisy poszczegolnyh kanalow w adaptacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...