Jump to content
IGNORED

[A6] Obniżanie zawieszenia przedniego w A6


Rey
 Share

Recommended Posts

Mam Audi A6 1.9TDI 130km, 2002r (po liftingu) mój poblem polega na tym że przód za wysoko stoi; tył jest ok, ale z przodu jest dość duża przerwa pomiędzy błotnikiem, a oponą. Wygląda prawie jak Allroad :/ Chciałem to zawieszenie z przodu obniżyć o jakieś 1,5-2cm nie więcej, i to tak żeby nie stracić nic z komfortu. Widzę że niektóre 1.9 TDI cierpią na podobny problem, ale za to 2.5 TDI zawsze są niżej - chciałbym właśnie żeby to wyglądało tak jak w 2.5 TDI.

Co możecie mi poradzić? Wiem że było coś takiego jak zawieszenie /sport/ w A6, jak kupowałem amorki bilsteina to pytali się czy mam zawieszenie standart czy sport. Może dać sprężyny z przodu od takiego zawieszenia? O ile ono było niżej osadzone? A możę sprężyny np z 1.9TDI sprzed liftingu (98-2001r) lub z Audi A4 benzynka 1.8 pomogą? Może będą one słabsze i przód nizej będzie siedział? Jak znajdzie się ktoś kto ma etke zainstalowaną, to może sprawdzi oznacznia sprężyn czy się różnią.

Link to comment
Share on other sites

Tak samo jak w A4 było zawieszenie S-line ,Zawieszenie przed i po lifcie takie same jest :)

Link to comment
Share on other sites

2cm w dol? A sprężyny są identyczne w tych s-line? ma ktoś może tutaj na sprzedaz takie?

a co sądzicie o ściskaniu sprężyn na gorąco? 2cm jak by mi przednie sprężyny scisneli, to by stykło... tylko nic nie wiem o tej metodzie i prawde mówiąc trochę się obawiam o sprężyny... czy ktoś może szerzej wypowiedzieć się o tej metodzie?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...