Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nieustanne stuki


hunter91

Rekomendowane odpowiedzi

Już mnie krew zalewa z tym trupem! Przy jeździe po nierówności skrzypi chrobocze ewidentnie mi z przodu od kierowcy coś.mechanik popierdolka podniósł i wynalazł przy koole od pasażera wahacz dolny.więc wymienił i z tyłu na tylnej belce tuleje. Zapłaciłem ponad 400 i dalej chrobocze.krew mnie zalewa. Jak stoję na nierówności i skręcam to chrobocze. Na prostej drodze cisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź amory , przeguby i dokładnie zawieszenie przód .... jeżeli skrzypi to amor zapewne powiedział że idzie w niepamięć albo przegub bo jak przy skręcami chrobocze jak ty to mówisz to tak samo mógł sie wysypać ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi kiedys tez tak strasznie skrzypialo ale okazalo sie ze końcówka. weź polej ją jakimś odrdzewiaczem, do gumy strzykawką możesz wstrzyknąć troche oleju i jak ucichnie to wina końcówki. Ja tak sprawdziłem u siebie ale mi skrzypiało przeważnie przy skrecaniu kierownicy a na dolkach delikatniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka końcówka ? generalnie jetsem po wymianie dwoch wachaczy dolnych,z prawej i lewej no i kur** dalej chrobocze .Przy hamowaniu i przy ruszaniu tez

wiecie jak to brzmi jak jest zuzyta wersalka to podobnie


pier**lone naciąganie znachorow mechanizatorow j**any##. Rozporka dolna na mocowaniu śruby bbyła zagieta i śruba o podłogę się opierała stąd przy obniżeniu i skretach chrobotalo. Heh pierdolka a ja 700 zł straciłem bo dwa wahacze plus robota. Najlepsze jest to że sam ze znajomym ogarnąłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jaka końcówka ?

koncowka drazka mi kiedys skrzypila i tez mechaniki mowili ze wahacze a wystarczylo ja potraktowac odrdzewiaczem

Najlepiej jest samemu szukac a nie po mechanikach jezdzic co zgaduja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...