Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B6- brak lewego światła mijania


piotrg3378

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z lewym światłem mijania. Pozycyjne, długie i kierunek działają. Grzebałem się w bezpiecznikach i wszystkim co się znajduje pod kierownicą i wszystko ok. Do lampy dochodzi prąd i do samej żarówki też, ale gdy podłącze żarówkę ginie napięcie. Sprawdzałem 5 rodzajów żarówek na każdej dzieje się to samo. Po pewnym czasie jechałem samochodem i światło samo się zapaliło, ale gdy zgasiłem silnik usterka wróciła i dalej nie mam światła. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnij kostkę od lampy przeczyść i wepnij ją jeszcze raz tylko mocno do końca ile się da powinno pomóc .. nie ma dostatecznego styku stąd ci nie świeci .. częsty przypadek jeżeli się coś grzebie przy lapkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacja do przepatrzenia ... od tak samo z siebie nie może gubić prądu ... coś robiłeś szybciej? od kiedy to ci sie dzieje ? sprawdałeś na Vagu błędy ?


Prąd dochodzi a jak wł. światła gubi dziwne to trochę i w dodatku podczas drogi ci sie zapala to juz całkiem nie logiczne jakbys miał gdzieś naderwany kabel zasilający

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 10 dni temu przestało świecić. Przez cały czas próbowałem wszystkiego co mi przychodziło do głowy. Brakuje mi już pomysłów. Nie zaglądałem tylko do modułu komfortu może tam coś jest nie halo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...