Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nieszczelność paliwa przy PD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Macie pomysły co może być przyczyną pocenia się ropy przy wtryskiwaczach wymieniłem już wężyki z paliwem doprowadzające i odprowadzające ale dalej to samo, lekko poci się ropa teraz zastanawiam się czy to wina uszczelek na pompowtrysku czy może uszczelki na deklu od zaworów, miał ktoś podobny przypadek?


Do skasowania w dziale 2.5 tdi, napisałem posta na ogólnym.

Edytowane przez HeresR32

Opublikowano

Piszesz o swoim 2.5 tdi?

Tam nie ma pompowtrysków :wink:

Uszczelki miedziane na powrocie często lubią puszczać rope.

Prosta i tania naprawa. Każdy sklep ma w ofercie. Cena coś kolo 1zł za szt.

Natomiast jeśli to olej z uszczelnienia pokrywy przy wtryskach to NIE stosuj silikonu! Są środki poprawiające elastyczność uszczelek i gumy. Jeśli to nie pomoże to jedynie wymiana na nowe.

Niestety są drogie.

Opublikowano
  • Autor

Na 100% to jest ropa, w intercarsie cos takiego dostane? Jak to się zwie dokładnie? W zestawie uszczelniającym wtrysków tego nie ma?

Może faktycznie to to bo przewody są mokre jakby się po nich sączyło dlatego obstawiałem na początku przewody wymieniłem i dalej mnie to wku...

Widze że wyj... 2.5 i wstawiłeś 2.7 :decayed:

Edytowane przez HeresR32

Opublikowano

Zwykła podkładka miedziana.

Nie pamiętam rozmiaru.

Odkręć i podjedź do jakiegoś sklepu.

W IC chyba mają, ale strasznie przesadzają z ceną.

I pamiętaj, że na jeden wtrysk 2 szt. Przed powrotem i za. I nie zgub małej śrubki z nacięciem na przepływ :)

Opublikowano
  • Autor

c552738e83937fdbmed.jpg

Mówisz o tej śrubce? Jak o tej to pod nią jest pierścień uszczelniający 6x10

Opublikowano

O tej.

Sa 2 szt.

Opublikowano
  • Autor

Ok dzięki sprawdzę, w etce napisali że jest jedna sztuka tego pierścienia ale przecież to nie majątek i tak kupie parę wymienię już we wszystkich.

Opublikowano

Jest między śrubą a główką trójnika i między trójnikiem, a wtryskiem.

Opublikowano
  • Autor

Taki mały myk a na etce nie widać. Dzięki wielkie za pomoc. :hi:

Opublikowano

w serwisie jak masz blisko, do vw, skody, czy audi, też to grosze kosztuje,.

jeżeli zmieniałeś wężyki to może są one też za luźne, wymieniająć podkładki dałbym jeszcze raz nowe porządne wężyki,.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.