Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

problem z klimatyzacją (climatronic)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich. A więc do sedna. Kupiłem niedawno wymarzoną A4 i od samego początku borykam się z problemem klimatyzacji.

Po podpięciu pod komputer wyskoczyły mi owe błędy:

-01274 Nastawnik klapy spiętrzającej - V71, Motor klapy nawiewy powietrza - V71,

-00792 Włącznik ciśnienia w klimatyzacji - F129, Przełącznik ciśnienia klimatyzatora - F29,

-01297 Czujnik temperatury w kanale powietrza. podłoga - G192,

-01206 1206 Sygnał opóźnienia wyłączenia zapłonu,

-01582 Signal for Coolant Temperature,

-01272 Nastawnik klapy centralnej - V70, Motor klapy głównej powietrza - V70,

-00600 Potencjometr w V68 - G92, Czujnik pozycji regulatora temperatury klapy motoru - G92,

-00625 Sygnał prędkości własnej, Sygnał prędkości pojazdu,

-00603 Silnik klapy nawiewu / odmrażania - V85, Klapa motoru nożno - ściennego odmrażacza - V85,

-00792 Włącznik ciśnienia w klimatyzacji - F129, Przełącznik ciśnienia klimatyzatora - F29,

Sprawdzałem to programem VCDS-Lite i zgłupiałem widząc tę ilość błędów. Może ktoś miał podobny problem? Sprzedający powiedział mi, że ktoś mu stwierdził, że padł jakiś czujnik z prawej strony pod schowkiem w kabinie. Czy przez ten czujnik mógł spowodować taką ilość błędów? Z góry wielkie dzięki za jakąkolwiek pomoc. Pozdrawiam.

Edytowane przez bieznik95

Opublikowano

Mam problem z moim klimatronikiem tzn jak wlacze nawiew na twarz srodkowy prostakat miedzy strzalkami to tak jakby zablokowala sie jakas przepustnica powietrza tzn powietrze nie leci na twarz zostaje wypchane na szybe i nogi pomimo ze strzalki gora dol mam wylaczone czy jest to cos powarznego i czy idzie to samemu zrobic?Acha dodam ze jak to wlanczalem to bylo slychac ciche szumienie jakby sie cos przelanczalo (zamykalo jak przepustnica) a teraz nic sie nie dzieje.Pomocy i z góry dzieki

Edytowane przez Baksters

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.