Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Zużycie tylego zawieszenia


fagi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. W moim autku problem polega na tym że prześwit pomiędzy prawym nadkolem a felgą w tylnej osi rożni sie od prześwitu po stronie lewej- jest mniejszy o ok 10mm.Wizualnie auto wydaje się by pochylone na prawą stronę( moje wrażliwe oko ). Czy jest to wina sprężyny, amortyzatora a może caly komplet nadaje sie do wymiany?? Czy może poprzedni wlaściciel wymieniał coś w zawieszeniu tylko z lewej strony i dlatego teraz można zauważyc taką rożnicę? Czy jest to może naturalane zużycie, bo wiadomo że prawa strona narażona jest na większe obciażenia i większe ryzyko uszkodzenia. Dodam tylko że jest to zawieszenie 1BV - S-Line. Czekam na odpowiedzi :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej przerwie. Dziękuje za odpowiedzi ze wskazówkami na moje zapytanie. Do tej pory nie miałem za dużo wolnego czasu ani odpowiedniego miejsca żeby zabrać sie za moje auto, dlatego taka cisza.No ale w końcu udało sie i zajrzałem pod spód. Otóż sprężyny są całe, nie ma żadnych śladów pęknięć, posiadają również te same oznaczenia (cztery niebieskie paski).

Czy może to mieć jakiś związek z wahaczem a konkretnie z jego ustawieniem??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...