Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B6 AVJ] LZ5L Limousine

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, postanowiłem zamieścić parę zdjęć i opisać swój wóz.

Audi A4 B6 8E Limousine (z briefu niemieckiego zwana też "karetta" :grin: )

Silnik 1.8 T AVJ 150KM + chip 1,0bar

Rocznik 2001

Kolor LZ5L Mingblau Perleffect

Przebieg: 218kkm

Wyposażenie (nie ma tego wiele)

-trójramienna skórzana kierownica

-sportowy drążek (chyba był parowany do tej kierownicy)

-pełny FIS monochromatyczny

-radio Audi Concert II

-elektryczne szyby przód

-elektryczne lusterka, podgrzewane

-klimatronik dwustrefowy

-podłokietnik przód i tył

-aluminiowe felgi 16''

-sprężyny 1BE

-fotele naleśnikowe :P

-składana kanapa tylna :decayed:

No i chyba więcej bajerów nie ma ;)

Auto kupiłem ze zrobionym świeżo rozrządem, wymienionymi płynami, prócz oleju w skrzyni biegów i wspomagania kierownicy.

Co zrobiłem dotychczas:

-tylne tarcze+klocki ATE 245mm

-przednie tarcze+klocki ATE 288m

-halogen prawy ori używany - w moim się wysypał odbłyśnik

-zestaw naprawczy włącznika świateł z allegro

-zaślepka zderzaka dokupiona bo była dziura z przodu :grin:

-żarówki H7 mijania zmienione na Tungsram +50%

-wymienony n75 na ori używkę

-wymieniony DV ori ASO

-instalacja LPG STAG4 Qbox reduktor ACR01 red, hany niebieskie, na przewodach 8mm

-zmieniłem olej z mobila 5w30 na motul 5w40 od Dzika (już trzy razy)

-wymienione węże podciśnienia

-blenda podświetlenia tablicy z B7 wstawiona

-lampki LED w podsufitce oraz pod drzwiami (orginalnie miałem tylko czerwone)

-wymieniony termostat na BEHR

-ramka klubowa

-opony zimowe Barum Polaris 3

-chiptuning w Warsztatowni Lublin

po 30kkm spalanie LPG 10,5l/100km z dystrybutora, PB do rozgrzewek około 0,5l/100km

Co bym chciał zrobić jak będzie się hajs zgadzał :kox: :

-ramiona+wycieraczki aero ori

-tempomat

-DRL w drogowe

-nabić klimę

-moduł antenowy - gubi sygnał, trzeszczy jak włączam grzanie szyby

-fotele sport z lędźwiami i podudziem wysuwanym

-tunel centralny z B7 żeby mi się ten plastik nie zdzierał dalej

-downpipe :wink:

-hample 320/288

Edytowane przez rav14

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.