Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zamiana rozrzadu slizgowego na rolkowy w silniku AKN


Lesnet

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

nie znalazlem nigdzie tego tematu albo podobnego (Slabo szukalem albo nikt nie wpadl na taki wariacki pomysl) a chodzi mi o to czy mozliwa jest przebudowa rozrzadu w silniku AKN i zamiana rozrzadu slizgowego na rozrzad rolkowy. Nie jestem pewien czy warazam sie jasno . Zastanawiam sie czy te wszystkie - nazwilmy je _ "nowe" elementy beda pasowac do glowicy starego typu, mianowicie czy popychacze beda pasowac do glowicy, czy walki beda siedzialy jak trzeba no i czy sama dzwigienka rolkowa bedzie lezala jak trzeba na zaworach.

Czy moze ktos to juz robil?

albo czy mozna do silnika V6 2,5TDI AKN zalozyc glowice z nowej serii? Mam na mysli chyba serie zaczynajaca sie od B

bede wdzieczny za jakas podpowiedz, przedemna naprawa rozrzadu wiec pomyslalem ze moze da sie to zmodyfikowac

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli zbobędziesz całe głowice nowego typu to jak najbardziej bedzie działac, tylko pytanie o koszt i stan,

bo w takim wypadku i tak noowe hydro by się przydało,.


a jeżeli chodzi o montaz nowego typu do starej głowicy, to jak dla mnie może i by to pasowało ale zawory tez trzebaby dac nowego typu, inaczej są zakończone,

nowego typu dzwigienki rolkowe nie maja pestek, są zintegrowane z rdzwigienką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...