Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zgrzyt/metaliczny dźwięk przy ruszaniu przód tył i przy skrętach i podczas jazdy


maniak89

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając forum nie znalazłem niestety takiego przypadku :( A mianowicie autko stało 2 miesiące nie używane. Gdy zacząłem jeździć pojawiły się problemy. Czy jest to ruszanie/jazda do przodu na prostych czy skręconych kołach czy też do tyłu słychać taki metaliczny zgrzyt(efekt skrzypiącego amortyzatora ) Dość mocno słychać to wewnątrz, a na zewnątrz już nie wspomnę. Najbardziej słyszę to gdy ruszam. oraz podczas jazdy na prostych kołach na nierównościach na drodze. Nie mam pojęcia co to może być a nie chciałbym nadaremnie kupować nowych części. Mam podejrzenie,że może być to przegub, ale czy napewno? Czy mogą być takie objawy dla przegubu? Dodam, że wyciekło tam dużo smaru z niego i na feldze też się osadził smar. Drugą rzeczą jaką tam zauważyłem to jest delikatnie pęknięta guma od dolnego wahacza, tego wygiętego. Amortyzator myślę, że to nie jest bo hałas wydobywa się bardziej ze środka koła. Poradzicie coś panowie? Miał ktoś taką sytuację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...