Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szybko Padająca Bateria


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem z telefonem LG Spirit a mianowicie mam go od miesiąca i bateria wytrzymała średnio 2 dni, czasem mniej jak dużo korzystałem z neta. Wczoraj o 21 miałem 35 % baterii nagle godzine później mam 7 % i dźwięk ostrzegawczy że bateria niska aż mnie zdziwiło . No to naładowałem, rano patrze jest już 90% wchodze w stan użycia baterii i w oczach bateria mi spada i nagle 70 % się robi ;/ Wyłączyłem tel i włączyłem i 44 % ;/ Co to mogło się stac? żadnych nowych aplikacji nie pobierałem...mieliście taki problem swoim Spiritem albo z innym tel? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

internet w telefonach baaardzo zjada baterie. pozatym wyswietlacz tez robi swoje. niestety smartfony teraz tak trzymaja srednio baterie gora 3 dni

ja mam galaxy s3 neo i mi trzyma 1-4dni w zaleznosci od uzytkowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


internet w telefonach baaardzo zjada baterie. pozatym wyswietlacz tez robi swoje. niestety smartfony teraz tak trzymaja srednio baterie gora 3 dni



ja mam galaxy s3 neo i mi trzyma 1-4dni w zaleznosci od uzytkowania

Ja to wiem :) ale mi padła bateria ponad 55 % w ciągu paru min a nic na nim nie robiłem i jestem zaskoczony.. chociaż teraz patrze na tel bateria trzyma dobrze zobacze jutro jak będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety uroki nowych telefonow ;) wyswietlacze,aplikacje robia swoje ;) niema sie czym martwic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...