Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błąd przepustnicy i przepływki prosze o pomoc :)


bartek1561

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialem sie zapytac czy ktos moze mial takie bledy od przeplywki i od przepustnicy od kąt sa te bledy pojawil sie problem na zimnym silniku samochod ma drgania i nie ma mocy i dwa razy tyle pali po przejechaniu 4-5 km zkasza silnik i chodzi normalnie, teraz ostatnio na zimnym zaczol dobrze jezdzic ale znow czasami i na cieplym sa drgania jakby jechal po kamieniach i brakuje mocy slabiej sie wkreca na obroty i tez dzieje sie tak ze raz jedzie normalnie a zachwile jakbys wjechal na droge z kamieniami nie mamy pojecia co to moze byc. Dodam ze wczesniej byly wymieniane dwa napinacze lancuchow gdzie mechanik nas naciagnal bo slizgi wogóle na starych nie byly wytarte i glowica od strony pasażera bo jedno gniazdo bylo wyrobione i tracil kompresje czy cos takiego po tych wymianach przejechalismy okolo 1200 tys km z Polski do Belgii na raz i zaczely wystepowac te dziwne zjawiska i bledy.


Panowie czy wymiana przepływomierza cos pomoze bo nie chcem mamy naciagac na nowy bo kosztuje 400-600zl podpowie ktos moze cos :D ??


Panowie czy wymiana przepływomierza cos pomoze bo nie chcem mamy naciagac na nowy bo kosztuje 400-600zl podpowie ktos moze cos :D ??

Edytowane przez bartek1561
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie to auto? W profilu diesel a temat w 2.4 .

Sprawdzałes błędy i były czy strzelasz?

Jak 2.4 to może jeszcze cewka siadać.

Nie masz od kogo podmienić na próbę?

Edytowane przez Joziek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto mojej mamy b5 97 r 2.4 AJG 163km pb+lpg, bledy takie sa moja mama podala mi tak przez telefon bo byli u znajomego ktory ma kompa i wywalilo takie bledy dokladnie jak one brzmią to nie wiem bo mnie przy tym nie bylo i cos tam mi mowila ze jeszcze jakas mieszanka jest zbyt uboga tylko nie pamieta czy powietrze czy paliwo co zrobic to tylko kobieta. A ja posiadam takie auto jak mam w profilu no i nie stety tutaj u nas nikt nie ma takiego samochodu bo kazdy jezdzi 2005+ rocznikami


Czytalem na innym forum ze to 99% przepływomierz bedzie walniety tylko dziwi mnie błąd od przepustnicy.


Wymiana przeplywomierza nic nie pomogla:(


Wymiana przewodow pomogla, moze komus sie przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...