Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

problem ze sprężynami - jak podnieść tył?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Kupiłem niedawno a4 avanta b5 1.8 adr

Auto stoi dość dziwnie, przód w górze, tyłek siedzi.

Sprawdzałem jakie powinienem mieć sprężyny tył i wychodzi, ze 1 zielona kropka i 2 niebieskie. Jeden z kolegów już mi takie wysłał ale z ciekawości

mam założone 2 zielone kropki i biała/siwa (ciężko stwierdzić) - z czego one są ?

Tył swoją drogą jest mega miękki,

4 amortyzatory BOGE z logo audi przy okazji.


Przednie sprężyny mam za to jedna brązowa i biała więc od tego modelu

w aucie jest gaz i ciężkie koło zapasowe, zmiana tylnych sprężyn nie pomogła - nadal "d*pa" siedzi nisko auto wyglada jak motorówka.

Przednie amory zmienione na delphi, nic się nie zmieniło prócz o wiele lepszego prowadzenia.

Zastanawiam się nad zmianą tyłu i do tego czy mogę założyć inne spręzyny na tył np z 2.6 albo 2.5 tdi żeby tył powędrował w górę?

Edytowane przez skubiszek

Opublikowano

Te sprężyny pochodzą fabrycznie z twojego samochodu.Są pod twój silnik. Jeszcze powiedz czy nie masz czasami czerwonych amorków?

Opublikowano
  • Autor

więc czemu tak dziwnie sterczy przód a tył siedzi? amory mam czarne boge i wg moich wlepek mam 1BA więc nie czerwone

Opublikowano

Ciężko powiedzieć. Może sprężyny masz już stare/wygniecone.

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Przód nadal stoi wysoko jak jeep.... do tego ściśnięcie sprężyny to jakaś masakra a prześwit prawie 7-8 cm między błotnikiem a kołem a mam 17 założone.

jakie sprężyny powinny iść na przód ? mam tam teraz z tego co pamiętam kropkę białą i brązową i widzę po aukcjach, że są to dobre sprężyny z tym kolorem.

Co zrobić żeby auto się wyrównało. Wiem jest lpg jest zapas w aucie ale wygląda jak motorówka i mnie to irytuje. Honda stoi normalnie.

Przednie sprężyny mam za to jedna brązowa i biała więc od tego modelu

w aucie jest gaz i ciężkie koło zapasowe, zmiana tylnych sprężyn nie pomogła - nadal "d*pa" siedzi nisko auto wygląda jak motorówka.

Przednie amory zmienione na delphi, nic się nie zmieniło prócz o wiele lepszego prowadzenia.

Zastanawiam się nad zmianą tyłu i do tego czy mogę założyć inne sprężyny na tył np z 2.6 albo 2.5 tdi żeby tył powędrował w górę?

Edytowane przez skubiszek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.