Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Aktualizacja sterownika MMI 3G


kamillB6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam mały problem otóż posiadam Audi a5 2011 z MMI 3g wersja HIGH USA. Chciałem wgrać mapy europy. Najpierw aktualizowłem oporgamowanie a pozniej miałem wgrac mape, ale pojawił się mały problem najpierw przy instalacji bo musiałem zmienic region bo był USA na EU, no ale to dosc prosto poszlo i zmieniłem i zacząłem instalować po kolei tak jak tu http://a4-klub.pl/index.php?/topic/274779-aktualizacja-mmi-3g-wersje-softow-basic-oraz-high/ po pierwszej aktualizacji pojawił się taki problem ze wszystko działało ale nie widac było napisów tak jakby wcieło czcionke ale tylko tą typowo z opcji MMI, bo przykładowo muzykę którą wczytuje z karty normalnie wyswietla katalogi i tytuły brakuje napisów opcji w rogach, na wszystko reaguje normalnie tylko brak jest tych napisów zrobiłem aktualizacje wciskając na pamiec poszczególne klawisze i mam najnowszą wersje i dalej jest to samo moze wie ktos coś na ten temat i co moze byc przyczyną? albo chociaz ktos podpowie jak usunąc sterowniki i zainstalowac na nowo? Z góry dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz sie ze nie uwalles jednostki
zmiana regionu nie zapisze sie na stałe .

a Tuner radiowy masz ok ? dobre czestotliwosci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ok" to znaczy? no nasze polskie czestotliwosci normalnie sciaga, znaczy przed tym incydentem bylo wszystko dobrze, teraz nie sprawdzałem jutro sprawdzę, mogbys mi powiedziec cos wiecej na ten temat? wiesz moze jak to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez TUNER Radiowy a jednostka MMI to dwa rózne sterowniki .

Jakby co naprawiamy takie cos :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nima tragedi , wgrałeś soft EU na nie przerobiony unit . 1 na 5 jednostek tak właśnie reaguje że zanikaja czcionki , można to naprawić VCP tylko i wyłącznie . jesli nie masz to albo kup albo zapłać komuś żeby zrobił. trzeba eeprom nadpisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...