Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Aktualizacja MMI i nawigacji 3G+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie

Znalazłem kilka wątków niby traktujących o temacie, ale to tylko pozór. Niektórzy koledzy dzielą się infomacjami np. ile kosztuje karta pamięci i czy to dużo, czy nie. Ja zaś potrzebuję łopatologicznej instrukcji i byłbym wdzięczny bardzo, gdyby ktoś ją tutaj zamieścił:

1. Jakie pliki pobrać i skąd (poproszę o konkret zamiast odpowiedzi "można znaleźć w necie na ruskich stronach"

2. Jak konkretnie postępować, krok po kroku (jak wyżej, nie chodzi mi o podpowiedź "musisz zapdejtować soft, a potem mapy")

Jeśli są tutaj osoby które wiedzą konkretnie - poproszę.

Oto moja wersja MMI i navi:

d481954d43866de1med.jpg

Potrafięobsługiwaćkomputery, formatowaćkarty etc. Natomiast język elektroniki samochodowej nie jest dla mnie do końca jasny, np. nie wiem, co to FSC usmiech.gif

Pozdrawiam
Dariusz

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Witam


Czy mógłby ktoś podzielić się swoją wiedzą w zakresie aktualizacji jak w temacie?

Mam dokładnie taką samą wersję jak kolega z forum który już o to pytał.


e0edc5910e0563bfm.jpg


Pobrałem mapę "2015 Europa 6.20.4 8R0060884CH MMI 3G 3GP"


Jak również 4 różne softy.


8R0906961BK (517)

8R0906961CA (612)

8R0906961CE (614)

8R0906961DH (767)


I teraz proszę o pomoc jak konkretnie postępować może być nawet łopatologicznie, krok po kroku

i tak jak już pisał kolega wyżej nie chodzi o odpowiedzi typu "zapdejtuj soft a następnie wgraj mapy"


Czy w razie niepowodzenia trzeba zrobić najpierw jakiś backup? Jeżeli tak to w jaki sposób taką operację przeprowadzić itd....


Z góry dziękuję i pozdrawiam

Opublikowano

i tak jak już pisał kolega wyżej nie chodzi o odpowiedzi typu "zapdejtuj soft a następnie wgraj mapy"

No tu inaczej nie można udzielić odpowiedzi :facepalm: zaktualizuj software do wersji 783 nastepnie mape a na sam koniec FSC na to uważaj w sieci wiele takich które usmiercaja navi.

Car+back masz menu update - prościej się nieda jak nie potrafisz mimo to podjedz do kogos bardzo kumatego ktory ci to zrobi ;)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

No i jestem w doopie :)

Wszystko poszło jak trzeba, aż do... Pewnego momentu.

Update sortu OK

Update map OK

Aktywacja niby OK

Mapa działała ładnie przez chwile. Po czym: dane nawigacyjne nie sa uaktywnione, plus znikł VIN.

Jakieś pomysły :)?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Po czym: dane nawigacyjne nie sa uaktywnione, plus znikł VIN.

Jakieś pomysły :)?

jakiś śzit ściagnałes ;)

Opublikowano
  • Autor

Brawo, Watsonie, tego mi właśnie było potrzeba :)

Dobra, żarty na bok. Moze cos konstruktywnego, Panowie ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

AKtywacja nie jest OK skoro "dane nawigacyjne nie sa uaktywnione"

Zrob restart MMI i wrzuc jeszcze raz plik

Opublikowano
  • Autor

Spróbuje.
Napisałem poprzednio ze "niby OK" bo podczas jej robienia wszystko odbyło sie zgodnie z informacjami w instrukcji oraz na forum.

Spróbuje zatem jeszcze raz ten sam aktywator, do stracenia juz wszak nie mam wiele. Powiadomie o efekcie.

DM

Edytowane przez darados

Opublikowano

Jak co to naprawiam takie 3G:)

Opublikowano
  • Autor

Jak co to naprawiam takie 3G:)

Ponowne użycie aktywatora nic nie zmieniło zatem jestem zainteresowany :)

Stacjonuję w trójmieście, więc w tej okolicy poszukuję fachowca, chyba, że jesteś w stanie pomóc mi zdalnie.

Pozdrawiam!

DM

Edytowane przez darados

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.