Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] warjuje panel klimy


Damiancio1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich od niedawna jestem posiadaczem A4 95 rok 1.8 benzin. dzieje sie cos z moja klima mianowicie od samego poczatku nie dzialala dmuchalo tylko gorace nie dzialaly sterowania nawiewami panel mrugal przez jakis czas po wlaczeniu silnika i nie dziala podswietlenie temperatury dziala jedynie sterowanie wiatrakiem i to czasem sie samo jeszcze podkreci.pojechalem z tym problemem na stacje zajmujaca sie naprawa klimy gosciu nabil mi klime i podlaczyl sie kompem pod audi cos tam po robil po ustawial i klima zaczela chodzi wszystko ladnie pieknie nawiewy dzialaja klima chlodzi itd lecz gdzies po okolo tygodnia przestalo dzialac wszystko nawiewy klima i cala reszta bylo tylko regulacja wiatraka wiec pojechalam do wspomnianej stacji jeszcze raz pan znowu cos po robil znowu podpinajac sie kompem pod audi mowie mu co sie dzieje on na to ze moze to byc wina panelu sterujacego.jakies dwa dni temu problem wrocil juz nie wiem co mam zrobic.moje pytanie brzmi czy po naprawie panelu przedstawionej na tym forum i popdlaczeniu kompa z Vagiem 4.9 to cos da???wydaje mi sie ze moze to wina sterownikow auto zachowuje sie tak jakby gubilo ustawienia panelu klimy.zwracam sie o pomoc.pozdrawiam goraco

* dopóki nie pomyślisz i nie zdasz sobie sprawy, że to co napisałeś bez znaków interpunkcyjnych i z błędem w nazwie wątku jest nieczytelne temat będzie zamknięty. Napisz do mnie PW jak będziesz miał chęć poprawienia tego - lukaszr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...