Skocz do zawartości
IGNOROWANY

bład 17700 w alt


black338

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wyskakuje mi notorycznie 17700, po sprawdzeniu znaczenia na stronie ross tech wynika ze jest przerwa w obowodzie, obwod otwarty f265, jedna z mozliwych przyczyn ktore tam byly podane to uszkodzony bezpiecznik termostatu(jest taki? gdzie?) czy caly termostat do wymiany. Problem polega na tym ze po wyskoczeniu tego bledu szarpie na gazie w momencie wcisniecia gazu, objaw ustaje po sksowaniu bledu lub gdy silnik sie rozgerzeje na dobre. Po dluzszej jezdzie bez kasowania bledu pojawia sie kolejny 16523 sonda lambda podgrzewana 2 bank1 powolne zmiany (co by to wogole nie mialo znaczyc) kiedy sa 2 bledy to zawsze w kolejnosci 17700 a nastepnie 16523 ktorego na ross tech nie ma, tak jakby jeden blad rodzil drugi. Problem odczuwalny najbardziej kiedy auto przestygnie na tyle zeby chwile chodzilo na benzynie po czym przelacza sie na gaz i sie dlawi po wcisnieciu pedalu gazu, kasuje 17700 na jeszcze nie rozgrzanym silniku i jak reka odjal jest ok. W upaly jescze gorzej glupieje kiedy magrzeje sie na sloncu, odpala na benzynie na ssaniu i zanim zejdzie z obrotow przelacza sie na gaz i z np 1100 na benzynie gwaltownie spada na 800na gazie. Termostat nie zamyka czy co? a w zimie utrzymuje 90 stopni. Wymienic go w ciemno to spory koszt i jeszcze wiecej roboty, czujniki sa wymienione, za glowica i przy chlodnicy

jesli ktos moze cos wiedziec na ten tema to prosze o pomoc, z góry dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16523 - sonda lambda podgrzewana 2 bank 1 - powolne zmiany,

Ja dodam ze dosc czesto mam blad 17700 i jezdze ;)

jc podlaczam sie do tematu. ! :)

Edytowane przez pavvel89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie komop od gazu uczy sie od kompa auta i jak coś jest nie tak na benzynie to na gazie duzo gorzej. Wydaje mi się ze błąd 17700 jest przyczyną kolejnych, zle odczytuje temperature i zla mieszanke robi z czego na sondzie blad, a teraz błąd mieszanki mam jest za uboga i juz błąd sondy.

Edytowane przez black338
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...