Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwna sytuacja z dolotem powietrza, gaśnie na gazie po podaniu 100% powietrza


Gość ziXen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Ten problem będzie nieco trudniejszy do rozwiązania, i w ogóle zrozumienia, dlatego postanowiłem zająć się na nim na końcu. Otóż mówię co następuje. W miejscu gdzie jest wlot powietrza znad chłodnicy, na tym gumowym łączniku, zamiast niego były zamontowane 3 rurki pcv w środku. w ten sposób, jakby ktoś chciał żeby całe powietrze nie wlatywało dalej. Jako że w samochodzie był cały gumowy łącznik, to tamte 3 rurki zdemontowałem, i na ich miejsce zamontowałem to porządnie, to znaczy ten łącznik. tak żeby całe powietrze szło dalej, i nic nie dostało się do komory silnika. I zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Na gazie - na postoju pracuje normalnie, ale kiedy wrzucę luz przy np 80km/h gaśnie bez zająknienia. Tak jakby to powietrze gasiło silnik. Dodatkowo usłyszałem pierwszy "strzał" z gazu, spod maski. za bogata ilość powietrza? Dodam że na benzynie jest oczywiście stabilnie, bez zmian. Dlaczego ten dolot powietrza jest tak ograniczony i czy da się coś z tym zrobić? Te rurki wyglądają paskudnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...