Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Proszę o analize logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam prosze o analize logów, jak by mało mocy w aucie co jakis czas.. raz jest ok raz słabo .

Moje pierwsze logi prosze o wyrozumiałośc. Na forum było podane żeby wklejac w paincie ,, tak też zrobiłem..

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9db66b19591e6aa5.html

lub

http://vaglog.pl/log_228828.html


Bede wdzięczny za wszelka pomoc :)
Witam ponownie, pomoże ktoś ?

Edytowane przez stiwi50

Opublikowano

Zrób porządnie logi każdy kanał osobno na 4 biegu od 1,5-4tyś obr. z pedałem gazu w podłodze.

Bo to co wrzuciłeś do niczego się nie nadaje.

Opublikowano
  • Autor

A nie moze byc na 3 biegu ? W pobliżu moze zabraknąć drogi.. Na 4-ke..

Udało sie zrobic na 4tym biegu .

Logi osobno poprawione.

http://vaglog.pl/log_229083.html

http://vaglog.pl/log_229084.html

Opublikowano

Kto robił soft w tym aucie?

Bo doładowanie jest ustawione za duże jak na seryjne turbo a jeszcze górą przeładowuje.

Zrób logi jeszcze kanału 08

Opublikowano
  • Autor

Kupiłem je takie nic nie grzebalem w tym

N75 i EGr wymieniłem na nowe ( pierburg).

Pytając o soft masz na myśli ze ktoś podnosil moc auta czy jak mam to interpretować ? Prosze o wyrozumiałość, ale to moje pierwsze poczynania z diagnostyce i w oogle w silniku diesla . a logi z grupy 08 zrobię po 15 jak wrócę z pracy .

A jeszcze mam pytanie , sam wylot od tej karbowanej części filtra powietrza ( obudowy) mam nie szczelny z boku nie trzymają mi zatrzaski jest mały prześwit, czy to ma wpyl na moc auta ? Chodzi mi o obudowę filtra powietrza cała cześć lkarbowana jest w porządku.

Opublikowano

Kupiłem je takie nic nie grzebalem w tym

N75 i EGr wymieniłem na nowe ( pierburg).

Pytając o soft masz na myśli ze ktoś podnosil moc auta czy jak mam to interpretować ? Prosze o wyrozumiałość, ale to moje pierwsze poczynania z diagnostyce i w oogle w silniku diesla . a logi z grupy 08 zrobię po 15 jak wrócę z pracy .

A jeszcze mam pytanie , sam wylot od tej karbowanej części filtra powietrza ( obudowy) mam nie szczelny z boku nie trzymają mi zatrzaski jest mały prześwit, czy to ma wpyl na moc auta ? Chodzi mi o obudowę filtra powietrza cała cześć lkarbowana jest w porządku.

Tak auto ma podniesiona moc

Opublikowano
  • Autor

Jestes w stanie stwierdzić o ile moc jest podniesiona ..?

Opublikowano

Jestes w stanie stwierdzić o ile moc jest podniesiona ..?

Zrób resztę logów dynamicznych kanały 01, 03, 04, 08, 10 to cos więcej będzie można powiedzieć o tej modyfikacji softu.

Na razie mogę napisać tyle, ze doładowanie jest góra za mocno podniesione a na dodatek turbo przeładowuje.

Opublikowano
  • Autor

To duzo tych logow .. A na 3 biegu mogą byc.? Tutaj Cienko z droga..

http://vaglog.pl/log_229206.html

http://vaglog.pl/log_229207.html

http://vaglog.pl/log_229208.html

tyle co udalo mi sie zrobic, niesettety jedna grupa na 3 biegu..

Opublikowano

Program tragedia praktycznie wszystko do poprawy.

Zacznij od wgrania serii i zrobienia ponownie logów.

Jak wszystko będzie ok na serii to wtedy możesz myśleć o zrobieniu nowego porządnego programu.

Opublikowano
  • Autor

Aha.. A w takim razie cóż tych logow wychodzi ? I jak mam zrobic serie ?

I jak w tej chwili wyglada to z mocą ?

Właściwie to zastanawiam sie dlaczego tak zaczęło sie robić autu.. Jak go kupowałem to praktycznie na każdym biegu po dodaniu gazu wciskalo w fotel.. Pozniej pojechałem do mechanika wymieniłem rozrzad i okazało sie ze musze wymienić jeszcze walek rozrzadu , zrobiłem to, przy tym popychacze i panewki. Glosna praca silnika była i mechanik zauważył ze walek moze byc juz zuzyty audi ma 320tys przebiegu. Jak auto straciło moc to kupiłem nowy zawor N75 nic to jednak nie dało, Posprawdzalem szczelność węży było wszystko nigdzie nie syczalo nie było przestać, ( choć węże mam nowe w garazu zakupione) . Podłączylem pod komputer wyskoczył błąd "zawor EGR zbyt niski sygnał" myslalem ze auto przez to straciło moc wlasnie . Z nadzieja ze to ta cześć jest wadliwa kupiłem nowy ( Zawor strasznie drogi.. ) . Ale nie stety to nie pomogło ... Choć ciut lepiej jest . Ale to nie to samo co było gdy kupowałem auto. Dziekuje za wszystkie dotychczasowe odpowiedzi .

Edytowane przez stiwi50

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.