Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 By Vixen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiec powiem tak , rodzina powiększyła się , wiec trzeba był pomyśleć nad zmiana auta :(
szukałem i szukałem i to bmw 3 i 5 i vectry c i siga już za mondeo się nawet rozglądałem i hondami i jedna wielka kupa :wstyd:
aż już zrezygnowany podjechałem do znajomych i zaciekawiło mnie pewne niestety srebrne coś :P
historia w miarę pewna serwis do 2013r , z dobrym stanie środka i w miarę zewnętrznym , jest parę rysek ale nie ma nowych używanych aut :)

teraz po krotce autko:
wyposażenie:
Klimatronik dwu strefowy
podgrzewane fotele
skórzane kubełkowe fotele i wykończenia
skórzana kierownica , gałka i ręczny
atermiczne zielone szyby z pasem
otwierane i zamykane szyby z pilota
otwieranie bagażnika z pilota
czujniki parkowania
fotele regulowane góra,dol,przód,tył,przechyl nawet siedziska nawet , elektryczne lędźwi, wysuwane podudzie
podłokietnik przód i tył
halogeny
Autom. dynamiczna regulacja zasięgu reflektorów
Felga aluminiowa 6 jx15 zima
6 poduszek powietrznych
elektryczne lusterka
odmrażanie szyby przedniej ( przetestuje w zimie jak działa )

i Silniczek bardzo przyjemny 1.8t 150km :) chyba nie długo zostanie seryjny :):)

Foto:

1440661102-1240-x-930px-1432930840134902

1440661103-1240-x-930px-1432930840134902

1440661104-1240-x-930px-1432930840134902

1440661105-1240-x-698px-DSC_4225.JPG

1440661106-1240-x-698px-DSC_4226.JPG

1440661107-1240-x-698px-DSC_4228.JPG

1440661108-1240-x-698px-DSC_4229.JPG

1440661109-1240-x-698px-DSC_4230.JPG

1440661110-1240-x-698px-DSC_4231.JPG

1440661111-1240-x-698px-DSC_4232.JPG

1440661112-1240-x-698px-DSC_4233.JPG

1440661113-1240-x-698px-DSC_4234.JPG

1440661114-1240-x-698px-DSC_4235.JPG

Opublikowano

hej ladniutka sztuka jakie plany na mody pozdrdawiam

Opublikowano
  • Autor

Na pewno jakies kolo , na chwile obecna wpadna kola z astry 17 w ciemnym graficie , tylko opony musze zmienic bo sa zalozo e 195,40 a bez gleby to bedzie dziura , i zeby jakies dziecko tam nie wpadlo, wiec bede zamienial na 225,45 najprawdopodobniej , po tym sezonie pewnie zostana one na zime a na lato jakies 18. I troche go trzeba bedzie obnizyc z jakies 4,5 cm hardcor gleby nie robie jak w swojej astrze , bo tam to lezy na podluznicach auto , ale za to komfort prowadzenia boski w porownniu z audi ☺

W najblizszym czasie na pewno lampy pojda na czarno , oraz wszystkie dokladki w polysk.

Ale to po ogarnieciu mechanicznie auta do stanu mnie zadowalajacego.

Opublikowano

A w astrze rozstaw nie jest 5x110?

Opublikowano
  • Autor

Jest 5x110

Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

A w audi masz 5x112 o ile sie nie myle , pierscienie centrujace bd zakladal?

Pozatym furka sliczna:)

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Na srubach plywajacych i pieracienie tez , bo opel ma wiekszy otwor centrujacy.

Spokojnie bez krzykow , jezdzilem pare lat nic sie nie dzieje , znam pare osob co maja moce ponad 300hp i tez maja plywajace i kolo im nie odpadlo.:-)

Z okazji chwili czasu , co u mnie ostatnio jest to mega problemem zalozylem nowy filtr powietrza , stary blagal o litosc ☺

Wysluchalem jego prosby

DSC_4255.jpgDSC_4252.jpg

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Nowe graty wpadly a dokladniej narazie jeden grat i pare detali

ff9774baac4958adde83cea5a3298c66.jpg

694418a236d11e7b2573d0f6e97c5b31.jpg

e63d9a2e77e53caa27767a75dbff9468.jpg

b0c30f3cdb89c4d29673cc6097c4b6fa.jpg

Poszlo w mat , ten sam problem co w astrze jakas guma luszczaca sie

9c3628c4d0eccc79da880606732c3ce0.jpg

b1465eac07dc15ebfbc80136528b6d5d.jpg

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Vixen

Opublikowano

jak bys chciał 18 to pisz na prv

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.