Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1BV nisko siedzi


LinkinAK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Szukałem na forum dość intensywnie, ale nie znalazłem odpowiedzi na mój problem z zawieszeniem.
Mam avanta b6 z zawieszeniem 1BV
wszystko ładnie pięknie ale tył zdecydowanie za nisko siedzi i podczas wyjazdu na wakacje kiedy auto było doładowane koła chowaly się do połowy opony w nadkolu i trochę obcierały o okładzinę. 215/55/16 + dystans 15mm nie ukrywam że nie znalazłem na forum oznaczenia sprężyn które mam zamontowane kropki Zielona brąz brąz chciałbym podnieść zawieszenie tak żeby krawędź opony była równo z błotnikiem bo np 18" teraz bym nie wyłożył bo się nie zmieści. Bardzo proszę o opinię o informacje od kogoś kto ma taką konfigurację zawieszenia i może podać mi dokładne oznaczenie sprężyn. Dodam że przód jest ok.

Widzę, że nie ma za bardzo pomysłów, więc inaczej:

czy ktoś kto posiada zawieszenie 1BV w Avancie 1,8t BEX ma założone jakieś inne niż seryjne sprężyny np Eibach ProKit itp. ?

jeśli tak to jaka to sprężyna i jak to wychodzi w praktyce oraz czy dobiera się je tak samo do klasy wagowej??

Pozdrawiam i proszę o info bo z tego co ostatnio sprawdziłem po kolorowych kropkach to sprężyny mam od VW Jetty czy tam Bory jakaś dziwna historia.

Edytowane przez LinkinAK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...