Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pomocy ! Jak wymienic termostat w a4 b6 2.5 AKE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :) niesiety czeka mnie wymiana termostatu w mojej Asi :< bylem u mechanika bylo juz pozno a niestety doszedl do wnoisku ze ten w tym silniku najprawdopodobniej znajuduje sie za rozrzadem ?! Czy to prawda i czy konieczne bd rozbieranie calego przodu ? ;/ a moze da sie tam dojsc jakos sprytnie po zdjeciu plastikowych oslon ?

Z gory dziekuje za pomoc :)

Opublikowano

Pas przedni trzeba zdjąć. Termostat jest za rozrządem, ale da się go wymienić jak oczywiście masz sprytnego mechanika bez ściągania pasków rozrządu. Pzdr

Opublikowano
  • Autor

Hymm ... a wiec tyle szczescia w tym nieszczesciu ;/ Wielkie dzieki za informacje , niebawem trzeba bd sie za to zabrac :P

Opublikowano

Musisz sobie fajna łyżkę skombinować do odgięcia pasków i powinno pójść bez problemu.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dopiero dzis zakonczylem temat niby z "termostatem" ...

to skomplikowana histria aczkolwiek powiem po krotce bo ktos moze sie czegos ode mnie nauczyc ...

Mial byc termostat do wymiany (rozrzad zrobiony jakies 20 tys temu przed wczesniejszego wlasciciela) ... sprawdzone na VAGu (mechanik) itd cene ktora uslyszlalem u 1 mechanika mi sie nie spodobala wiec poszukalem tu i tam , samochod chwile postal bo nikt nie mial czasu zajac sie tym od razu i dopiero w tym tyg sie tym zajalem , niestety koniec roku i kilku mechanikow mi odmowilo w tym roku ;< koniec koncow moze i dobrze ... przed wczoraj postanowilem dolac pytnu do spryskow otwieram maske i przypadkowo zauwazylem zagiety waz od zbiorniczka na plyn wiec od razu to poprawilem ... wydaje mi sie ze temperatura na zegarach sie delikatnie podniosla co mnie zaskoczylo ... zaczalem grzebac dalej ale niestety nie wiele mi sie udalo osiagnac po czym zaczalem czytac na niecie problemy roznych uzytkownikow i ich objawy pokrywaly sie z moimi co oznaczalo uszkodzony czujnik temperatury "wody" a nie termostat ...(wczesniej jeszcze sprawdzilem miejesce gdzie znajduje sie czujnik i tam rowniez bylo "goraco" po chwili a na zegarch ~55) Dzis kupilem nowy czujnik za ok 30 zl na test i przy wymianie okazalo sie ze stary jest caly zalany i do niczego sie nie nadaje po wymianie za te smieszne pieniadze wszytsko jest idealnie :D

Moral ? ile mozesz zrob/sprawdz sam ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.