Skocz do zawartości
IGNOROWANY

rolowanie nadkoli


cienio

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie czy da sie powiększyć nadkola coś wzór rs4 jak tak to jak rolować czy może kupić coś z neta i do spawać? całe auto maluję na nowo to tu nie ma z tym problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolką możesz śmiało poszerzyć ale nie uzyskasz tym efektu jak RS4. Bierz pod uwagę że RS ma też szerokie zderzaki, drzwi i progi. Nawet jeśli blacharz w jakiś sposób poszerzy Ci mocniej błotniki to nie będą nie schodzić krawędziami ze zderzakiem. Ogólnie z tym jest ciężki temat, najlepiej pożycz rolkę, jest na forum osoba która ją ma, i poszerz ile zdołasz przed lakierowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki.wiem już kiedyś przerabiałem ten temat z Passatem b5.myślałem kupić zderzaki od rs4 ale nic to nie da bo co z progami i drzwiami.nawet troche ile sie da bym zrolował i był by pewnie ładny efekt.mam dwie a4 i jedną chce zrobić naprawde fajnie.a wiesz przypadkiem kto ma na forum rolkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/299851-rolowanie-nadkoli-trojmiasto-slask-lub-dalej/?hl=%2Brolowanie+%2Bnadkoli

Ten kolega pożycza rolkę w trójmieście i z wysyłką.

Ogólnie rzecz biorąc żeby założyć zderzak RS4 musisz go zwęzić bo nie podejdzie pod standardowe błotniki, nawet jeśli zrolujesz ranty to i tak wiele to nie zmieni bo same mocowania błotnika i szerokość zderzaka będą takie same. Poszukaj na forum, są tematy o zderzakach RS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...