Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak nawiewu...


Toldi2123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegoś czasu mam problem z nawiewami,na początku działo się to raz na jakiś czas lecz teraz jest to coraz częściej,szukałem po forum ale nic konkretnego nie znalazłem...

Co jakiś czas nie mogę uruchomić nawiewu ,wszystkie funkcje działają,po prostu nie dmucha powietrze zauważyłem iż przy przekroczeniu prędkości ok 170km/h wszytsko wraca do normy i jest tak za każdym razem.

Czy rozwiązał ktoś już ten problem?widziałem na forum że wymiany dmuchawy itp.nic nie dają.

Na mój rozum przy większej prędkości jest lepsze ładowanie może dlatego się włączają?

Dodam iż mam klime 3 strefową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniali na nowe? ja po wymianie na nową mam spowrotem wszystko sprawne, a objawy były podobne.

Nie ważne czy jedziesz 30km/h czy 170km/h napięcie ładowanie będzie zawsze takie same, to nie jest prądnica jak w maluchu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałeś w B8? Ale widocznie jakiś wpływ ma prędkość skoro się włącza

Edytowane przez Toldi2123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wyjąc ten wentylator po zdjęciu schowka ? trzyma się na jakiś wkrętach ? bo chyba właśnie u mnie padł, rano wczoraj jeszcze działał, a dziś już cisza...


Dla potomnych jako ze nikt nie odpowiedzial, wentylator odkreca sie jak pierscien, nie jest przykrecony niczym, wystarczy zdjac otuline wygluszajaca, ewentualnie dla lepszego dostepu odkrecic rezystor ktory jest z przodu.

Ja kupilem uzywke za 50 zl, czas wymiany 30 min, usterka rozwiazana, wentylator wrocil do zywych.

Jeszcze nie rozbieralem starego, zobacze w jakim stanie szczotki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...