Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielutki sedanik czyli AUDI A4 2011r. SPORT PAKIET PLUS => S-LINE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Nadszedł czas na pochwalenie się swoją furmanką, trochę już ją posiadam, lecz chciałem się pochwalić po wykonaniu kilku modów podpatrzonych od Was koledzy.

Na początku o samym aucie:

Audik z 2011r modelowo 2012

Kolor: Glacier White

Silnik: 2.0 TDI CJCB - ponad przeciętna moc 136KM :decayed:

Pakiet SPORT PLUS -> mody na S-LINE

Wyposażenie:

- bi-xenon

- ledy tył

- navi 3G 2xSD

- Bang&Olufsen

- czujnik zmierzchu/deszczu

- skórki ciemniejsza czerwień

- grzane stołki

- tempomat

Chwile po kupnie, wymieniony pakiet startowy w postaci:

- kompletnego sprzęgła z dwumasą

- rorządu

- kompletu tarcz i klocków hamulcowych

Mody zrealizowane:

- licznik A5 look (dzięki mumen)

73bc8889a4189c7agen.jpg

ea14a8607e197e7dgen.jpg

- nakładki S-LINE zewnętrzne i wewnętrzne

24d5dd7ee637d064gen.jpg

- chrom wokół świateł przeciwmgielnych z A5

c8240820025b0e11gen.jpg

- grill pomalowany na czarno

- tylny dyfuzor od artur2910 pomalowany na czarno (dzięki wielkie za niego)

- ramka wokół zegarów A5 pomalowane w BLACK PIANO

- kiera S-LINE ( jakby coś mam do obchnięcia kiere sport z mutli)

6731c93b97b06ea9gen.jpg

- polskie menu z polskim lektorem i najnowsze mapki

- oświetlenie wnętrza LED

- żarówki w przeciwmgielne LED

- podświetlanie tablicy LED

Mody w planach:

- wgranie wirusa

- zderzak przód SLINE lub S4

- marzenie kiera z lifta SLINE ścięta

- może jakieś 19" ROTOR lub BBS SPEEDLINE w ciemnej tonacji

Każde sugestie mile widziane :wink:

Fotki (dodam jutro lepszej jakości jak będe miał chwile czasu porobić) :

e977eb66d4990409gen.jpg

96051fc01a461c2dgen.jpg

b950b930c7862a0agen.jpg

64cfe35b3cc856b5gen.jpg

9890eb00da4bd5a6gen.jpg

682be22b01d1fd48gen.jpg

be51e09c41add5a6gen.jpg

0f751f81759a9141gen.jpg

Edytowane przez domek92

Opublikowano

Gratuluje furki ;) Powodzenia w modzeniu i bezawaryjności ;)

Opublikowano

pozazdrościć furki, widziałem ją i w realu robi jeszcze większe wrażenie, wrzucaj foty środka jest mega :decayed: bezawaryjności

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.