Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spryskiwacze tylnej szyby - woda okolice nóg kierowcy


Chowix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Problem dotyczy aud a4 b8 2008 rok avant. Otóż po włączeniu spryskiwaczy tylnej szyby leci woda nieopodal uchwytu otwierania maski. Czy ktoś by poradził jakimś schematem jak do tego się zabrać ? Rozebrałem dolną osłone kierownicy niestety nic nie widać.. ktoś ma jakiś pomysł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę z innej bajki ponieważ ja posiadam B5 ale miałem identyczny problem. Głęboko pod wiązką kabli która znajduje się na lewej ściance tak jak mówisz tam gdzie uchwyt otwierania maski musisz wygrzebać przejściówkę w którą wchodzą wężyki od spryskiwaczy.... u mnie odpadł wężyk z dołu i cały płyn obficie wylewał się na podłogę i cała lewa strona auta wymagała suszenia. Miałem wybebeszoną lewą stronę i zaglądając tam w tą wiązkę włączałem tylny spryskiwacz, słabo ale jednak było widać że płyn cieknie po kablach co pomoglo mi zlokalizować tą nieszczęsną przejściówkę.... później już tylko wsunąć wężyk na miejsce i odpowiednio zabezpieczyć aby już nigdy nie wypadł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że mam rozebraną dolną osłonę pod kierownicą, oraz mam próg wraz z uchwytem usunięty.. i psikam i widać tylko płyn jak już spłynie po kablach.. chciałem się zapytać z której strony jest lepsze dojście.. bo nie widzi mi się deski rozbierać.. może ktoś dysponuje schematem co bym mógł jakoś sobie to tam zobrazować :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mówisz że on wśród tych kabli jest czy osobno idzie ? i mówisz ze on jest w słupku gdzie airbag jest ? bo ściągłem go a tam tylko przewód niebieski z szyberdachu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...