Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana miski


iiyama.44

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem ze zrzuceniem miski, a raczej z podniesieniem silnika. Odkręcone poduchy od góry i od dołu, poduszki skrzyni biegów również popuszczone, a silnik wisi jak wisiał. Przednia poduszka z grzybkiem wyciągnięta.
Coś pominąłem?

dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odkręceniu poduszek silnika oraz skrzyni powinno iśc w gorę bez problemu.

Mnie też micha dała nieźle popalić, ale da sie. Pamiętaj tylko że jak już rozkręcisz miche, chcąc ją wyjąć trzeba odkrecić tą plastikową osłonę rozbryzgową która jest w misce. Bez tego nie ma opcji żeby wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok miska odkręcona, ale dalej nie chce odejść. Śruby wszystkie odkręcone, żadnej nie widać, a czuć że dalej coś trzyma. Jakieś blokady, czy coś w tym stylu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię, w środku w misce jest taka osłona rozbryzgowa. Musisz odchylić miskę na bok i odkręcić jedną śrubę trzymającą tą osłonę. Śruba jest po prawej stronie od strony przodu silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla potomnych. Warto popatrzyć na nową uszczelkę odkręcając śruby, jest ich 16 o ile dobrze pamiętam. 2 ukryte są pod kołem zamachowym, żeby się do nich dostać trzeba pokręcić silnikiem tak aby zobaczyć otwór przez dziurę od dołu wtedy mamy do nich dostęp. Jeśli chodzi o osłonę to nie miałem przy niej żadnej śruby, a 4 zatrzaski (ciężko wychodzą, można łatwo połamać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tymi 2 śrubami nad zamachem to jak dla mnie jakieś nieporozumienie jest w myśli technicznej. Co do tej osłony to możliwe że u mnie już jest przykręcana ze względu że mam silnik z młodszej produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...