Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Trzaski z głośników tylko z prawej strony


Piotr_PP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od jakiegoś czasu prawa strona nagłośnienia wydaje non-stop trzaski, a czasami to jak by głośniki miały zamiar wylecieć w powietrze. Czasem problem znika sam, ale i sam wraca po tygodniu lub dwóch. Nie raz mam wrażenie że problem się nasila po opadach deszczu - ale może to tylko zbiegł okoliczności.

Kiedyś, gdy problem wyskoczył przepiąłem w kostce w wzmacniaczu głośniki lewe (te sprawne) na wyjście w wzmacniaczu głośników prawych i one zaczęły nawalać trzaskami – a więc to nie wina głośników tylko wzmacniacza/radia

Chciałem dopytać kolegów, czy może spotkaliście się z takim objawem lub macie jakiś pomysł co może być nie tak. Czy jest sens wyciągać wzmacniacz z bagażnika i go rozkręcać i szukać na własną rękę – wiedzę mam raczej minimalną, ale poznam napuchniete kondensator lub zimne luty, prze-lutować też powinienem dać radę.

Posiadam MMI 3G+SIM (po 2012) jednostka w bagażniku posiada symbol 4G0 035 056 E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może w radiu problem.Sprawdź kostki przy radiu.

Jednostka w bagażniku, którą nazwałem wzmacniaczem to raczej również jest radiem, które z jednostką MMI łączy się po światłowodzie – głośniki są TYLKO wpięte w radio/wzmacniacz w bagażniku, chyba że się mylę to poprawcie Mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, u mnie były również trzaski i tak samo jak u kolegi z prawej strony. Niestety po pewnym czasie głośnik po prostu przestał grać :(, jeszcze nic nie robiłem... ale spróbuje wymienić głośnik i dam znać.

Edytowane przez woj0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, u mnie były również trzaski i tak samo jak u kolegi z prawej strony. Niestety po pewnym czasie głośnik po prostu przestał grać :(, jeszcze nic nie robiłem... ale spróbuje wymienić głośnik i dam znać.

Witam,

miałem ten sam problem równiez w prawym głośniku. Pomogła wymiana na nowy stary poprostu sie spalił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...