Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kampania serwisowa klimatyzacji LIFT 2012-2015


fileo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Komuś wiadomo o przyczynach akcji serwisowej dla klimatyzacji 3-strefowej w poliftach?

Wczoraj dzwoniłem do ASO umówić się na wizytę i zostałem poinformowany że będą się ze mną kontaktować w sprawie akcji spalinowej oraz akcji serwisowej na klimatyzację, która jest jeszcze w przygotowaniu. Czy komuś coś widomo co mają zamiar poprawiać? Wszystko pracuje jak malina a tu akcyjka.

Pozdrawiam

 


 




RCRIT-17V622-2176.pdf




 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem w ASO i jakoś tak to nazwali jak w tytule (PRZEPROGRAMOWANIE KLIMATYZACJI).

AKCJA FABRYCZNA 87F1-WA

A czy wasze Audi jest objęte akcją serwisową z powiadomieniem dotyczącą emisji spalin w silnikach Diesla EA189 (23Q4)

sprawdźcie sobie tu:

http://www.audi.de/de/brand/de/kundenbereich/weitere-informationen/layer/rueckrufaktionen.html

lub tu:

http://www.audi.pl/pl/brand/pl/service/akcja-serwisowa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wizyta w ASO . Akcja Serwisowa 87F1 01.O dziwo patrze mój takze objęty akcją serwisową dotyczącą emisji spalin tyle ze ja mam na gwarancji do 2017 10.

Tydzien temu sprawdzałem niebyło mojego VIN i CJCA na czarnej (huraa!) liście .To ja poproszę nowy samochód bo k..a zanieczyszczam środowisko i mogę sie zatruć azotem. lub innych

Z reguły jak sie ma gwaracje powiedzieli mi w salonie to bedzie to nowe auto.Tak powiedzieli a rzeczywistość może być inna.Już się pakuje -kierunek ingolstadt,Już im odwioze zeby przyspieszyć całość operacji

Edytowane przez Marek.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja Serwisowa 87F1 01. Podczas jazdy bez klimy ,załączy się obieg klimatyzacji w pewnych odstepach czasowych,bez twojej wiedzy.Ma to na celu wydłużyć żywotność podzespołow klimatyzacji,gdy jezdzimy bez włączonej klimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie byłem na akcji serwisowej 87F1, trwało to 30min. Tera czeka mnie emisja spalin w silniku CJCA, A myślałem że mnie to ominie, bo kiedyś nie widniał ten silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie byłem na akcji serwisowej 87F1, trwało to 30min. Tera czeka mnie emisja spalin w silniku CJCA, A myślałem że mnie to ominie, bo kiedyś nie widniał ten silnik.

Wiesz, że dostaniemy po nowym samochodzie :):banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie byłem na akcji serwisowej 87F1, trwało to 30min. Tera czeka mnie emisja spalin w silniku CJCA, A myślałem że mnie to ominie, bo kiedyś nie widniał ten silnik.

Wiesz, że dostaniemy po nowym samochodzie :):banan:

Skąd wiesz?? Z tego co wiem to będą wymieniać ten sterownik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co wiem to będą wymieniać ten sterownik.
O to już nie oprogramowanie? Ile ASO tyle teorii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to będą wymieniać ten sterownik.

O to już nie oprogramowanie? Ile ASO tyle teorii.

racja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja Serwisowa 87F1 01. Podczas jazdy bez klimy ,załączy się obieg klimatyzacji w pewnych odstepach czasowych,bez twojej wiedzy.Ma to na celu wydłużyć żywotność podzespołow klimatyzacji,gdy jezdzimy bez włączonej klimy.

Hmmm , nie uświadczyłem takiego zjawiska. Ktoś wie ile trwa ten odstęp czasowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizowałem kumplowi ten klimatronik :hi: ale jakis róznic na razie nie widzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...