Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

coś dziwnego . wskaźnik paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam . mam problem i myśle że mi pomożecie :) otóż chodzi o to ze jak wskaźnik paliwa dochodzi albo jest na ostatniej białej kresce to zaczyna świrować i czasami wcale nie wstaje a czasami wstanie ale tylko delikatnie . odłącze akumulator i wszystko wraca do normy ale niestety tylko na chwile . a jak zatankuje połowe albo pełny zbiornik to nie ma żadnych problemów dopóki nie dojdzie do tej ostatniej białej kreski. a4 b6 2001 r 1,9 awx . Pozdrawiam i góry Dziękuje za odp.

Opublikowano

Witam . mam problem i myśle że mi pomożecie :) otóż chodzi o to ze jak wskaźnik paliwa dochodzi albo jest na ostatniej białej kresce to zaczyna świrować i czasami wcale nie wstaje a czasami wstanie ale tylko delikatnie . odłącze akumulator i wszystko wraca do normy ale niestety tylko na chwile . a jak zatankuje połowe albo pełny zbiornik to nie ma żadnych problemów dopóki nie dojdzie do tej ostatniej białej kreski. a4 b6 2001 r 1,9 awx . Pozdrawiam i góry Dziękuje za odp.

miałem podobnie ale w B5 i to był odpięty pin lub kostka sprawdź najpierw to może uda się

Opublikowano
  • Autor

Witam . mam problem i myśle że mi pomożecie :) otóż chodzi o to ze jak wskaźnik paliwa dochodzi albo jest na ostatniej białej kresce to zaczyna świrować i czasami wcale nie wstaje a czasami wstanie ale tylko delikatnie . odłącze akumulator i wszystko wraca do normy ale niestety tylko na chwile . a jak zatankuje połowe albo pełny zbiornik to nie ma żadnych problemów dopóki nie dojdzie do tej ostatniej białej kreski. a4 b6 2001 r 1,9 awx . Pozdrawiam i góry Dziękuje za odp.

miałem podobnie ale w B5 i to był odpięty pin lub kostka sprawdź najpierw to może uda się

kolego a przy czym to sprawdzić ?

Opublikowano

Witam . mam problem i myśle że mi pomożecie :) otóż chodzi o to ze jak wskaźnik paliwa dochodzi albo jest na ostatniej białej kresce to zaczyna świrować i czasami wcale nie wstaje a czasami wstanie ale tylko delikatnie . odłącze akumulator i wszystko wraca do normy ale niestety tylko na chwile . a jak zatankuje połowe albo pełny zbiornik to nie ma żadnych problemów dopóki nie dojdzie do tej ostatniej białej kreski. a4 b6 2001 r 1,9 awx . Pozdrawiam i góry Dziękuje za odp.

miałem podobnie ale w B5 i to był odpięty pin lub kostka sprawdź najpierw to może uda się

kolego a przy czym to sprawdzić ?

licznik wypnij i sprawdź czy piny i kostki są dobrze doczepione

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.