Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chrobotanie podczas jazdy na wprost i przy skręcaniu


Jarek882

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczoraj wyjeżdżając z parkingu do tylu na skreconych kołach w prawo usłyszałem jakby chrobotanie ocieranie gdzieś z tunelu środkowego wbilem jedynkę i się aż przestraszyłem po ruszeniu. Przy większych prędkościach nie słychać tego w ogóle tylko przy wyjezdzaniu z parkingu czy dolaczaniu się do ruchu. Co to może być skrzynia?

Wysłane z mojej Sony Xperia z2 za pomocą Tapatalk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila stestowałem przy czym chrobocze i przy 15km/h nie zależnie czy jest zapięty bieg czy jest na luzie chrobocze a raczej ociera się coś i tylko przy tej prędkości jak przyspieszę chrobotania niema. Dzieje się to tylko przy tej prędkości nie zależnie czy się skręca czy jedzie na wprost czy jest bieg czy nie.


Pany pomocy jutro jadę w góry i nie wiem czy się wybierać tym autem bo jak ma mi coś paść na autostradzie to dziękuję :/


Jak nacisne na chwile hamulec delikatnie ze w ogóle nei hamuje to grzechotania nie ma

Wysłane z mojej Sony Xperia z2 za pomocą Tapatalk.

Okazało się że zacisk wyrobił się na prowadnicach a dokładnie na gumkach i latał sobie i powodował szuranie ocieranie przypominające zacieranie skrzyni :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...