Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cykanie podczas łączenia z modułami


deamone

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Mam taki problem że nie mogę połączyć się z modułem komfortu, świateł i modułem kierownicy. Podczas próby łączenia się z tymi modułami słychać cykanie „chyba w zamkach drzwi” Wiem że prawdopodobnie mam uszkodzony moduł komfortu bo alarm samoczynnie się załącza, a oświetlenie w kabinie podczas otworzonych drzwi co jakiś czas miga i słychać ten sam dźwięk. Coś jakby moduł się restartował. Czy on może powodować problem połączenia się z pozostałymi modułami?

up.

Odłączyłem moduł komfortu(wszystkie wtyczki), nie ma teraz cykania podczas łączenia się z modułem świateł i kierownicy, jednak nadal nie mogę nawiązać połączenia z tymi modułami. :kwasny:

Może ktoś wie czy moduł świateł i kierownicy komunikują się za pomocą lini K, czy może za pomocą CAN-u, może mam jakiś problem z Can-em albo linią K, bo wychodzi na to że nie mogę się połączyć z żadnym z modułów w okolicy kierowcy, oprócz licznika. Wszelkie sugestie mile widziane :wink:

Edytowane przez deamone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w b6 z modułami łączysz sie po K. Ale one wewnętrznie między sobą mogą i używaja cana. Ale to dokładnie trzebaby na schematy popatrzeć między którymi modułami jest K a gdzie wewntrzna linia CAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabelek mam Viakena za około 50zł, mam tez chiński ale on widzi tylko radio... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...