Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A4 B5 1.8T 96R AEB


Roozan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów mam pytanie odnośnie tego czy opłaca sie montować inne wałki rozrządu niż te fabryczne ? mianowicie bede robil remont generalny w zasadzie mojej perełki i zastanawiam sie czy przy okazji nie dokonac jakis zmian podwyzszajacych moc mojego autka . Dodam że turbo też kwalifikuje sie do wymiany i tu pytanie czy mozna "dac jakies inne " by pomoc jej jeszcze lepiej oddychac ? ;). Przepraszam ze post nie zawiera szczegolowych informacji ale szczezrze jestem nowy na forum i nie wiem czego byscie potrzebowali aby dac mi jakies konkretne wskazowki . z góry dziękuje pozdrawiam Sebastian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem fabryka tylko od mocniejszej wersji ? Wejda bez problemow ?;)(musze cos jeszcze wymienic oprocz standardow)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem napewno je wykorzystam a jak juz zeszlo na temat turbo oplaca sie bawic w jakies zamiany na inne czy lepiej oddac do regeneracji orginal ?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie zależy mi na jakiś piekielnych osiagach szczerze nie wiem nawet o ile procent owe zmiane podniosly by ja dlatego tez pytam. Raczej im wiecej tym lepiej tylko tez bez przesady oczywiscie

Zależy w jaką moc celujesz


Ogólnie chodzi oto ze kupiłem to autko z potencjałem i powolutku po kolei robie wieksze i mniejsze rzeczy i wlasnie przyszla pora na wymiane turba rozrzadu oraz pompy oleju(najprawdopodobniej) bo mi bije w c**j wysokie cisnienie , i stwierdzilem ze przy okazji tych zabiegów zrobic cos przy okazji bo i tak wszystko zamierzam czyscic posprawdzac i lepiej to zrobic za jedna robota dlatego tak pytam czy idzie w jakies przyzwoitej jak na audi cenie dostac jakies inne lepsze turbo ktore da cos temu silnikowi ale nie w zamian zarzniecia go do konca , czy lepiej zostac sobie przy tym co jest tylko oddac do renowacji czyi robic cos innego . Przy okazji jezeli macie jakies pomysly co jeszcze moglbym dla niej w serduszku zrobic zeby jej bylo lepiej z checia wyslucham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...