Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mało mocy AVB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko jestem tutaj nowy i pisze do was drodzy koledzy,kolezanki z takim malym problemem a mianowicie:

Posiadam od niedawna A4 B6 avant z silnkiem 1.9 TDI AVB(101ps),lecz audi slabo sie zbiera w porownaiu do Skody Super B z tym silnikiem wiec uwazam ze cos jest nie tak.

Zrobilem wczoraj logi dynamiczne i licze na kogos pomoc :)

http://sendfile.es/pokaz/644365---cu1e.html

http://sendfile.es/pokaz/644367---zmtu.html

Za wszelka pomoc z gory dziekuje.Pozdrawiam

Edytowane przez yogi1410

Opublikowano

wrzuć logi na http://vaglog.pl/?l=pl

Opublikowano
  • Autor

http://vaglog.pl/log_246619.html

http://vaglog.pl/log_246620.html

Poprawiam wrzucenie logow,choc nie wiem czy nie bede musial zrobic jeszcze raz poniewaz temperatura byla niecale 70 stopni,widocznie problemy z termostatem :(

Edytowane przez yogi1410

Opublikowano

Zrób pozostałe kanały 01, 03, 04, 08

Edytowane przez Jarol

Opublikowano
  • Autor

Teraz nie mam dojscia do VCDs-a w sobote wrzuce :)

Zrobione pozostałe kanały:

http://vaglog.pl/log_246826.html

http://vaglog.pl/log_246827.html

http://vaglog.pl/log_246828.html

http://vaglog.pl/log_246829.html

Panowie pomoze ktos??

Opublikowano

W logach które wrzuciłeś jest wszystko ok,

Jedyne co to temp silnika masz 70 stopni. Albo robiłeś logi na nierozgrzanym silnika albo masz do sprawdzenia termostat/czujnik temp.

Nie zrobiłeś logu kanału 10 i 11 ale dawka nie jest cięta więc doładowanie powinno być ok.

Jak mało masz mocy to wybierz się na program.

AVB ma fajne przyrost można uzyskać około 30-40koni i 50-70Nm a wtedy auto troszkę lepiej zacznie jeździć.

Opublikowano
  • Autor

Tak tak najprawdopodobniej termostat jest do wymiany nie lapie zadanej temperatury.

Ostatnio własnie byłem na hamowni wstepnie zobaczyc moc i za miesiac chcialem zrobic program ale audi pokazala 78km i 222nM wiec cos jest nie tak :(

Edytowane przez yogi1410

Opublikowano

Teraz nie mam dojscia do VCDs-a w sobote wrzuce :)

Zrobione pozostałe kanały:

http://vaglog.pl/log_246826.html

http://vaglog.pl/log_246827.html

http://vaglog.pl/log_246828.html

http://vaglog.pl/log_246829.html

Panowie pomoze ktos??

W parametrach jest ok , ale czas rozpedzania auta do 4000 rpm swiadczy o tym ze auto ledwo jedzie i w zadnym wypadku nie nadaje sie na program (jak to zostalo wczesniej zasugerowane) . Co zostalo porwierdzone pomiarem na hamowni . Oddaj auta do warsztatu specjalizujacego sie w TDI a ogarna temat ;-) , bo przyczyn takiego stanu jest kilka ;-) .

Edytowane przez spanky

Opublikowano

Moze cos z rozrzadem nie tak mialem ostatnio wlasnie taki problem auto nie chcialo jechac okazalao sie ze kat byl ustawiony na -7 po ustawieniu na prawidlowa wartosc auto zaczelo jechac ;D

Opublikowano

Teraz nie mam dojscia do VCDs-a w sobote wrzuce :)

Zrobione pozostałe kanały:

http://vaglog.pl/log_246826.html

http://vaglog.pl/log_246827.html

http://vaglog.pl/log_246828.html

http://vaglog.pl/log_246829.html

Panowie pomoze ktos??

W parametrach jest ok , ale czas rozpedzania auta do 4000 rpm swiadczy o tym ze auto ledwo jedzie i w zadnym wypadku nie nadaje sie na program (jak to zostalo wczesniej zasugerowane) . Co zostalo porwierdzone pomiarem na hamowni . Oddaj auta do warsztatu specjalizujacego sie w TDI a ogarna temat ;-) , bo przyczyn takiego stanu jest kilka ;-) .

Spanky to może doradź jakie mogą być przyczyny.

Forum jest po to żeby pomagać innym rozwiązywać problem tak jak to robiłeś kiedyś.

Jakby właściciel chciał od razu oddać auto do warsztatu to nie pisałby tutaj.

Opublikowano
  • Autor

Teraz nie mam dojscia do VCDs-a w sobote wrzuce :)

Zrobione pozostałe kanały:

http://vaglog.pl/log_246826.html

http://vaglog.pl/log_246827.html

http://vaglog.pl/log_246828.html

http://vaglog.pl/log_246829.html

Panowie pomoze ktos??

W parametrach jest ok , ale czas rozpedzania auta do 4000 rpm swiadczy o tym ze auto ledwo jedzie i w zadnym wypadku nie nadaje sie na program (jak to zostalo wczesniej zasugerowane) . Co zostalo porwierdzone pomiarem na hamowni . Oddaj auta do warsztatu specjalizujacego sie w TDI a ogarna temat ;-) , bo przyczyn takiego stanu jest kilka ;-) .

Spanky to może doradź jakie mogą być przyczyny.

Forum jest po to żeby pomagać innym rozwiązywać problem tak jak to robiłeś kiedyś.

Jakby właściciel chciał od razu oddać auto do warsztatu to nie pisałby tutaj.

Super by było :)
Opublikowano

Możesz zrobić jeszcze logi statyczne.

Przede wszystkim kanałów 13, 18 i 23

Opublikowano
  • Autor

Postaram sie na dniach dodac :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.