Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamiana gratami - komputerami


etrone98

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie;

chcialbym sprzedac / zamienic sie z kims osprzetem z mojego afn'a po chipie (wtryski 216 + turbo awx + fmic z orurowaniem + komputer z programem) w ten sposob zeby ktos dal mi standardowe graty z doplata tylko zastanawiam sie czy jesli zamienie sie komputerami to czy nie bedzie problemu z immo itd zeby auto normalnie dzialalo?

Zamienic sie chce bo sprzedaje tanio samochod a nie bede robil prezentow.

Pozdrawiam

Edytowane przez etrone98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Czyli wchodze w vagu w licznik tak ? daje grupe 0000 i adaptacja ?

Mozecie mi przy okazji podpowiedziec ile moge krzyczec za

wtryski 216 bosha

turbo awx - kupowalem nowe

fmic z orurowaniem z kwasowki

ecu z programem u aligatora - 163km 360nm

jesli bym sprzedawal podzespoly oraz ile jesli bym sie chcial zamienic za standardowe czesci z afn'a z doplata - jaka kwote moglbym rzadac w doplacie.

Dodam ze auto jezdzi bez zadnego problemu i bylem zadowolony przez caly czas uzytkowywania.

Edytowane przez etrone98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpalasz vaga wchodzisz w 25immo 10adaptacja kanal 00 i wpisac same zera test i safe co do czesci to sprzedanie wszystkiego oddzielnie brdzie lepsze bo juz malo jest narwancow na tuning pompy co wzieli by wszystko w komplecie no chyba ze na wymiane on daje swoje ty swoje i doplata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie o taka doplate z wymiana czesci mi glownie chodzi. ale moze sprzedam osobno jak nie bedzie konkretnego chetnego.

To na ile byscie wycenili poszczegolne graty zeby nie skrzywdzic cena kupujacego :) Jeden znajomy kupil afn'a i dopytywal sie gdzie robilem "czipa" moze jak mu podam w miare rozsadna cene to sie wymieni ze mna gratami + doplaci.

Jak nie to sprzedam poszczegolne czesci z osobna. Tylko za ile bo ludziska juz pytaja?

Edytowane przez etrone98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...