Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MODY W 1.9 TDI AHU


Murdzek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Jestem nowym użytkownikiem forum, parę miesięcy temu nabyłem ładną A4 z silniczkiem 1.9 TDI o oznaczeniu AHU. Jak to bywa u wszystkich, zaczęło mi brakować mocy w aucie, dlatego zdecydowałem się coś z tym zrobić. Od znajomego kupiłem wtryski 0,210 z silnika 2.5 TDI. Wtryski są w bardzo dobrym stanie technicznym, sprawdzaliśmy na maszynie i ładnie rozpylają, Jednak po założeniu ich spodziewałem się że chociaż minimalnie moc będzie odczuwalna - niestety nie ma żadnej różnicy.. Na dniach wymieniam sprzęgło na nowe i trochę doinwestuję Audi. Moje pytanie brzmi: Co jeszcze mogę z nią zrobić by podnieść moc? Wyciąć katalizator? Zaślepić EGR? Zrobić wolną odmę? Czy po tych zabiegach i na tych wtryskach będzie się juz troszkę lepiej zbierała? Nie oczekuję że będzie fruwać po zmianie samych wtrysków jednak "gdzieś tam" czytałem że ludzie naprawdę piszą że ich auta idą jak zło po samej zmianie wtrysków dlatego chciałem się zapytać Was. Oczywiście auto w najbliższym czasie dostanie jeszcze program. Czy coś jeszcze mogę z nią zrobić? Czy mogę liczyć w przyszłości na 120-130km? Bardzo proszę o odpowiedź i przepraszam za dość chaotyczny post. Nie jestem w stanie lepiej tego ująć.

Pozdrawiam serdecznie i liczę na pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz przyklad forumowego 1Z to samo co AHU, troszke rzeczy dolozone ale przyrost 50 PS jest juz odczuwalny a i koszty rozsadne .

https://www.facebook.com/edctuning/posts/965512383526722:0

Edytowane przez spanky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wypowiesz się na temat katalizatora, odmy i egr? Czy to coś da na te wtryski? Czy coś z moim silnikiem jest nie tak czy może kat jest tak zapchany itp itd Turbo chyba jednak nie chciałbym zmieniać słyszałem że to niby duzo roboty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob logi i bedzie wiadomo czy wszystko jest ok .

Katalizator wywal , egr zaslep ....

Przerobione turbo pasuje p&p

Edytowane przez spanky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze w ten weekend bede wywalal kata i zaslepie egr. Wtedy zrobie logi i wstawie je tutaj.

Edytowane przez Murdzek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...