Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z lampą. Tył LED

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam mały problem. Otóż posiadam lampy LED założone na aucie (tył). Wysiadła mi prawa,stop jest,a nie ma pozycyjnego. Czy da się to naprawić? Czy trzeba lampę wymienić. Taką lampę mam : http://allegro.pl/lampy-audi-a4-b6-led-diodowe-i6047719915.html . Pozycyjne zapali sie na 2-3 sekundy i gaśnie. Pomocy

Opublikowano

Sprawdź kostki dokładnie, może masz piny zaśniedziałe.

Opublikowano
  • Autor

Miałem u elektryka wczoraj. Podłączył pod te kable żarówkę i świeciła cały czas. Potem podłączył pod lampę led i nie było dalej. Tzn. zapaliła się na kilka sekund i zgasła.STOP działa normalnie, a jest na tych samych światłach LED co pozycyjne, które nie działają

Opublikowano

Nie bez powodu na nowe takie lampy jest tylko rok gwarancji ;/

Opublikowano
  • Autor

Czyli nie da się ich naprawić??? (one były już na samochodzie założone jak kupiłem)

Opublikowano

czyli rozumiem że nie pali się jedynie LED ? a sprawdzałeś rezystory ?

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie. Nie pali sie tylko LED na pozycyjnym, a na stopie jest normalnie

Opublikowano

kup identyczne rezystory jak masz obecnie, sam bez problemu przylutujesz, koszt z 5-7zł za rezystor czyli tyle co nic.

Opublikowano
  • Autor

kup identyczne rezystory jak masz obecnie, sam bez problemu przylutujesz, koszt z 5-7zł za rezystor czyli tyle co nic.

A gdzie to kupię ??? Bonie za bardzo się orientuje? Rezystor do czego???

Opublikowano

Mam LED z tyłu w b7 z tego co wiem jest identyczny mechanizm jak w b6 i mam przy lampie wiszące rezystory, wygląda to mniej wiecej tak:

na allegro kupisz, tylko zobacz jakie są parametry u Ciebie (napis na górze rezystora). Zasada działania jest taka sama w b6 jak i b7, Led pobiera mało prądu, komputer wykrywa to jako spaloną żarówkę i odcina zasilanie całkowicie dlatego może Ci się lampa nie palić. Rezystor / opornik jest po to żeby oszukać kompa, prąd jest pobierany identyczny jak przy zwykłej lampie, zasilanie nie jest odcinane i LED świeci :)

fabryczne rezystory po roku czy dwóch potrafią już nie spełniać swojej funkcji

DEPOTails003Medium.jpg

Edytowane przez Lorence

Opublikowano
  • Autor

Dzięki kolego. Zobaczę coda się zrobić. Dam znać co i jak

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.