Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spryskiwacz tylnej szyby Avant 2001r.


Radek Cyrn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem ze spryskiwaczem tylnej szyby. Wiadomo załączam a nie działa... Wiem już że pompka sprawna, nic w bagażniku/klapie się nie zsunęło lecz na 99% wiem gdzie tkwi problem. Podejrzewam że zsunął się gdzieś wężyk blisko zbiornika z płynem do spryskiwaczy ponieważ kiedy stoję w miejscu (parking) i chce spryskać tyną szybę oczywiście nic się nie dzieje, ale po odjechaniu z miejsca pod przodem auta z lewej strony jest plama, po sprawdzeniu jest to płyn do spryskiwaczy :) I stąd moje pytanie.

Jak dojść do tych przewodów? Od góry raczej nie widzę żadnej opcji... Słyszałem że możliwy będzie demontaż zderzaka i błotnika... Czy ktoś posiada jakieś konkretniejsze informacje?

Dzięki wielkie za odpowiedź :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli jest jak w przedlifcie to wystarczy jak zdejmiesz nadkole i już masz wszystko na wierzchu

u mnie też sprysk swego czasu nie działał, pomogło wyczyszczenie go, przepchanie igłą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

podepne się pod temat bo jestem nowy i zielony.

Spryskiwacz tylnej szyby, taka sytuacja: Przód wszystko działa, jeżeli chodzi o sprysk na tylna szybe to wycieraczka chodzi, natomiast pompka zamiast lać na tył leje na przód; ale jakby na pół gwizdka. O co kaman? ktoś coś podpowie? Przekaźnik? Ktoś się w ogóle z czymś takim spotkał?

Zastanawiam się czy ktoś nie wsadził pompki od sedana, która jest jednokierunkowa, ale czy wtedy byłyby takie objawy? Nową pompkę już mam, ale wolę popytać przed rozbieraniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...