Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polerowanie lamp problem


JUZEK1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wzialem sie dzisiaj za regeneracje lamp. Kupilem zestaw do renowacji papiery 800 1000 1200 1800 2000 2500. WIec tak zacząlem od 800 na drewnianym klocku bo nie mialem spcejalnego i wydaje mi sie wlasnie ze za mocno przetarlem ta 800 bo potem jak zmienialem papiery co wyzej to lampa caly czas jest biala ;/// i nie wiem co teraz zrobic Co radzicie lampy jakie mam to http://allegro.pl/lampy-audi-a4-b5-94-98-angel-eyes-ringi-black-i5762980995.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie bój dobrze jest. Papierami działaj "na krzyż" czyli zaczynając od 800 staraj się wykonywać tylko ruchy pionowe, a przychodząc na 1000 poziome itd. Pamiętaj że na tym etapie starasz się robić tak że pod skończeniu pracy papierem 1000 masz nie widzieć pionowych rys i tak aż do 2500. Na koniec przydałoby się wypolerować całość albo padem ręcznym lub maszynowo i odpowiednimi pastami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde tak zrobilem ateraz wzialem 2 raz 1000 1200 1800 2000 2500 tylko okreznymi ruchami i nadal jest biala teraz wezme polerke i mam specjalna paste ale ta polerka najnizsze obroty ma 900

polerowalem ta polerka mam twardy dosyc pad i tez za wygodnie sie nie polerowalo no i slabo to ogolnie wyszlo przyjrzec sie blizej to widac ryski ;\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...