Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dystanse a4 b5


PiotrasPoznań

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć panowie, kupiłem do swojej siwej dystanse na tylną ośkę z tej aukcji http://allegro.pl/dystanse-audi-a4-b5-b6-b7-s4-rs4-a6-tt-15mm-sruby-i5632741374.html
No i mam problem, jak ściągam felge i chcę nałożyć dystans na piastę to dystans wchodzi tylko w połowie a dalej już mu brakuje. W środku dystans zmienia swoją średnice i jest takie lekkie pomniejszenie i własnie przy tym mi nie wchodzi(przez to). Złe dobrałem, złe mi przysłali? Musiałbym kombinowac i zjechać ten dystans w środku na równo czy ew. coś z piastą robić?(tylko pewnie wtedy bym musiał ściągać piaste do tokarza na wymiar robić..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu napisałbym do sprzedającego i wyjaśnił całą sprawę.Powinni coś z tym zrobić.Jeżeli w opisie aukcji jest że pasuje do twojego modelu,a nie pasuje to musisz to z nimi wyjaśnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjechałem do znajomej dziadka - tokarza. Generalnie może mi to zjechać na równo (literka A na fotce) ale przeraził się i ostrzegł że felga nie będzie się trzymac jak ma i mogę zrobić sobie albo komuś krzywdę, stwierdził że fela będzie się trzymać na samych śrubach? hm..
e68hixni.jpge68hixni.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Ci napisałem wcześniej.Skontaktuj się z sprzedawcą i z nim wyjaśnij sprawę.Może się pomylili i wysłali ci nie to co zamówiłeś.Odradzał bym Ci staczanie tego kołnierza bo faktycznie koło by się trzymało na samych śrubach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale kołnierz zostanie tylko jak on wchodzi do środka to się poszerza, ta poszerzona część wchodzi na piaste a przy tym lekkim załamaniu brakuje dosłownie 2mm. Jak to zlece to kołnierz chyba zostanie no tak czy nie?


skontaktowałem się, odpowiedzieli że dostałem takie jak na aukcji i nie popełnili błędu, nie chcą nawet wymienić z ew moją dopłata i pokryciem kosztów wysyłki..
Nic .. muszę dobrać nowe mimo że zamówiłem już komplet 5x112 z otworem centrującym 57,1. Te wystawię na sprzedaż, teraz pytanie gdzie dobiorę odpowiednie, ktoś poleci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...