Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prosze o analize Logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę o analizę logów. A4 b6 swap z 2,5 quatro na 1,9 awx. Straszynie telepie autem, wymienione poduszki i nowe sprząglo. Auto po wirusie, na serii to samo. Napinacz hydraulik.

http://vaglog.pl/log_260131.html

http://vaglog.pl/log_260130.html

http://vaglog.pl/log_260129.html

http://vaglog.pl/log_260128.html

http://vaglog.pl/log_260127.html

http://vaglog.pl/log_260126.html

http://vaglog.pl/log_260122.html

http://vaglog.pl/log_260123.html

http://vaglog.pl/log_260124.html

http://vaglog.pl/log_260125.html

Edytowane przez Krzycho81

Opublikowano

napisz coś więcej, bo za dużo nie widać.

turbo może troszkę zastane ale to nie problem.

zrób może 04 statycznie tak na start ;p

Opublikowano
  • Autor

Robiłem 04 statycznie. Siódmy log od góry

Edytowane przez Krzycho81

Opublikowano

to jest dokładnie log basic setting, i początek wtrysku jest przestawiany (wczesny i opóźniony) i tam synchronizacja ani drgnie z 0

niby idealnie ale wydaje się właśnie że zbyt idealnie

Edytowane przez Homiczek

Opublikowano
  • Autor

Czyli co proponujesz?? Pomału mi ręce opadają. Przesławic go na -0.6??

Opublikowano

jak sie nudzisz to możesz spróbować przestawiać, ale to raczej małą szansa.

ale napisz coś więcej, kiedy telepie zimny/ciepły i jak mocno.

ja np właśnie rozrząd wymieniłem i co prawda jeszcze nie zrobiłem za dużo km, ale wygląda że wibracje na biegu jałowym po nagrzaniu ustały... ale to były drobne aczkolwiek odczuwalne i denerwujące.

a np na spocie sprawdzaliśmy kolegi avf/awx i u niego podczas ostrego przyśpieszania jest efekt jakby silnik cały bujał się jak okręt na morzu - na lewo i prawo

Edytowane przez Homiczek

Opublikowano
  • Autor

Cały czas mam denerwujące drgania, normalnie czuje jak telepie budą.Wymieniłem wał napędowy, była naderwana podpora. Poprawiłem wydech wydawało mi się ze jest za bardzo sztywny. Silnik pochodzi z Passata b5 nie wiem jak pracował wcześniej auto było rozbite. Kupiłem cały kompletny z osprzętem miedzy innymi z kompem, był robiony soft pod tego passata. Przy okazji założyłem nowe sprzęgło Sachs, nie wymieniłem jeszcze poduszek pod silnikiem, były razem z silnikiem i są całe. Generalnie auto jest po swapie z 2,5 na 1,9. Kupiłem z uszkodzonym motorem. Skrzynia została ori z 2,5. Wgrałem ori soft poza brakiem mocy nic sie nie zmieniło. Auto stoi nie ma chętnych do jazdy.

Edytowane przez Krzycho81

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.