Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.7 BiT przekonajcie mnie ! :)


Daros4

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Równo rok temu kupilem s4 b5 ii jest to niezly swir :D (weekendowe auto) Alle jest to juz wiekowy samochod 98r 267tys przebiegu ii boje sie ze bede musial wlozyc w moja s4 duzo kasy jak silnik mi bedziesz swirowac. Nie chodzi mi o np. Turba bo to sa normalne rzeczy. Chodzi mi raczej o silnik , jego srodek czytalem cos ze ulszczelka czy cos z glowica 2.7 BiT potrafi walnac. Bardzo mi sie podoba ten samochod nie katuje go jedynie jak na swiatlach jakies betki probuja sił (nie mam oznaczen jedynie zderzaki :) ) przez caly rok zrobilem ~6tys i nic sie nie dzialo z moja s4 jedynie lałem i smigalem :).

I zastanawiam sie czy sprzedac ja i kupic cos do 200KM bo te ~300KM 500NM nawet tego nie wykorzystuje jedynie to przyspieszenie ^^.


Moze dam ja na serwis niech sprawdza podstawowe rzeczy eksploatacyjne typowe dla 2.7? (nie wiem jakie) i wtedy bede wszystkie wiedziec. Pomoze ktos? doradzi?

Edytowane przez Daros4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć to ja szukam perełki s4 b5 a jestem w posiadaniu a4 b6 1.8t avant, a Ty rozmyślasz o tym aby zmienić z s4 na coś słabszego. Zostaw i dbaj o s-kę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...