Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Blokowanie hamulców


Braffo

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, ostatnio miałem problem w swojej audi a4 b5 otóż zablokowały mi się hamulce w prawym przednim i lewym tylnym kole. Dodam że prowadnice chodzą płynnie, nic nie jest zapieczone. Tłoczka nie dało się cofnąć, dopiero po odkręceniu odpowietrznika możliwe było cofnięcie, natomiast w tylnym lewym kole wgl nie poleciał nawet płyn po wykręceniu odpowietrznika, no może minimalna ilośc. Po cofnięciu tłoczków zrobiłem około 20km i na razie wszystko wydaje się być w porządku, nic nie blokuje, ale też nie wiem czy te koła hamują, musiał bym sprawdzić jakoś. Obstawiam pompę wspomagania, poradzi ktoś coś? Miał ktoś podobny przypadek?

Achaa dodam jeszcze że po zakupie auta zwróciłem uwagę na to że trzeba więcej siły użyć naciskając hamulec żeby wgl hamowało, ale jak juz sie naciśnie mocno pedał to hamuje dobrze, tłumaczyłem sobie ze auto leciwe to i technologia starsza wiec to normalne, ale w porównaniu z audi a4 b6 to jest przepaść, w b6 lekko dotyka sie pedału hamulca i hamuje elegancko, u mnie w b5 tak nie jest niestety :/ może to jest powiązane ze sobą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...